reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!!

reklama
Wpiszę się jeszcze tu :happy:.
19 grudnia przez cesarskie cięcie przyszła na świat nasza córeczka Bianka- 3180 g wagi 54 cm długości, 10 punktów. Przyspieszyła sobie termin o 2 tygodnie :-).
 
Witam was po bardzo dlugiej przerwie i od razu informuje, ze urodzilam coreczke Kasie 16 grudnia o 18.43 przez cc. Waga 3550kg i 57cm. Ze szpitala wrocilam w poniedzialek i na razie ciezko sie ze wszystkim ogarnac:-Da do tego sa swieta, dobrze ze tesciowa przygotowywuje wszystko. Jak tylko bede miec chwilke to napisz co u mnie i jak tam porod. A oto moja corcia kochana:




Oczywiscie WIELKIE GRATULACJE DLA POZOSTALYCH MAM!!!!
Korzystajac z okazji zycze wszystkim
SPOKJNYCH I UDANYCH SWIAT BOZEGO NARODZENA I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2010:tak::tak::tak:



wielkie gratulacje :D
 
reklama
Do góry