reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Pr szkoda ze opalenizna schodzi:baffled: megi a to bola ja wychadzace zeby czy jakas dziurke ma? Laski ratunku zjaralam sobie plecy nawet jak nigdy nogi tylek se opalilam ale plecow nie czuje lac:dry:
 
reklama
ciasteczko ona miała 2 ząbki u góry rozwiercane z każdej str po jednym i kazali tylko czyścić po kazdym posiłku ale to nie daje zbytnio. To są mleczne jeszcze a ich nie chcą za bardzo leczyć bynajmniej jedna z dentystek tak stwierdziął. Teraz idziemy do innej i ja nie wyjdę póki go nie wyrwie lub zatruje bo biedna wciąż płacze że ją boli, może nerw jakiś....
 
hejka

Megi- szkoda małej, faktycznie jak ma się męczyć to lepiej wyrwać albo zatruć, i tak wyrośnie nowy.

Ciasteczko- ja na oparzenia używałam specjalnego balsamu po opalaniu, który chłodzi, albo jak to mówią śmietana na plecy.

Marzenka- sama wiem, że końcówka jest najgorsza, ale w sumie masz już z górki, tylko straszne są upały, mnie te parę dni upałów przed porodem dało w kość. Trzymam kciuki .

Ale mają byc upały do 17 sierpnia- jak patrzałam na nasze województwo, chyba pojadę nad morze bo oszaleję, u nas nie ma tyle cienia, chyba, że w lesie.
 
Dzien dobry, megi jak sie uda to leczyc 30 lat temu wyrwali, technika poszla do przodu ale chyba nie nasi stomatolodzy niektorzy

Kroma cala noc przelezalam z zimnym okladem na plecach a tak nie bylo gdzie tu kupic tutaj zero sklepow, ale i tak chyba smigamy dzisiaj nad wode
 
hej hej
sprzatam i lecę przed dom - mężu zakupił basen to się popluskamy :) woda dzisiaj juz cieplutka. Marzena dawaj do nas :p
A co ja mam powiedzieć :p ? hehe u mnie dopiero 30 tydz. nogi puchna brzuch rosnie a gorący ma byc cały sierpien i nawet wrzesien ale damy rade bo ja akurat z tych co kochaja lato :) no i w poniedziałek ostatni dzienw pracy w pełni - wypłaty :) i wolne wreszcie chorobowe :p potem 2-3 razy w m-cu po 2 godz. albo papiery wezme do domku :)
 
dziewczynki w skarbowce to nie ma tak, ze zostawiaja kogos. Musza oglosic konkurs jesli jest wolny etat itd. To jest administracja publiczna, jesli kandydat spelni wymagania to musi przystapic do egzaminow, najpierw pisemny, potem ustny przed komisja skladajaca sie z naczelnika i kierownikow, to wtedy ma szanse. Choc tak naprawde to i tak z gory jest ustalona osoba, ktora wybiora.. Trzeba miec plecy.
Ostatnio bylam u swojego lekarza rodzinnego i tak rozmawialismy ze ciezko z praca. Opowiedzial mi dobry dowcip..

"Rodzi sie dziecko i polozna krzyczy : panie doktorze to dziecko nie ma glowki
a lekarz: a plecy ma?
Polozna: tak
Lekarz : to sobie poradzi ! "


NIestety ale tak jest. Zostawilam namiary na siebie kolezankom, jedna ma znajomosci w kadrach wiec w razie czego da mi znac o jakims konkursie, ale wiem ze i tak szanse sa niewielkie

Madziarenka milego pluskania, fajnie ze sie ochlodzicie
Ciasteczko w taki upal to tyko nad wode , my sie kisimy w domu :/
 
Aniołek- nie tak do końca trzeba mieć plecy. Moja koleżanka bez znajomości się dostała, brała udział w konkursie i przeszła. Ale wiem, że czasem robią pod kogoś różne konkursy. Też nie każdy się nada do wszystkiego. No ale to juz inny temat. Jedynie co to w US są rzadko konkursy ogłaszane, tak samo jak w Zusie.

Madziarena- ja z synem Arkiem tak się męczyłam w ciąży, upały były prawie całe lato i musiałam jeszcze wycinać krwiaki odbytu, chodzić nie mogłam, giry opuchnięte. Szybko się zapomina. Ale dla pocieszenia to masz o tyle fajnie, że idziesz na wolne w końcu.

Ciasteczko- ale wam zazdroszczę tego morza.
 
hejo
madziarena hehe ja mam gosci dalej;-)wczoraj po obiedzie pojechalismy nad jeziorko..a rano do miasta pojechalysmy korzystajac z okazji bo wiecie jak to z chlopami nawet pochodzic po miescie nie dadza:-D
pogoda troszke sie zrypala no i dawid cos stan podgoraczkowy mial w nocy cos moj mowil to dzis chyba w domku..moze w koncu zrobie se dzien lenia bo ostatnio na wielkich obrotach bylam i czuje zmeczenie juz tym stanem...
kroma kto wie moze na nastepny weekend bede miala swoja mala:-Dogolnie nie jest zle w taka pogode ,dobrze znosze ciaze tylko to juz nie ta sila....wiecej musze odpoczywac niz cos robic:-Dno i rece mi dretwieja i taki dyskomfort czuje...a dzieciaki daly mi od wtorku w kosc i juz chce mi sie ciszy:-D
ciacho wspolczuje plecow ...a tam nie przesadzam ze sloncem..nawet jakbym nie byla w ciazy to za duzo nie lubie...
aniolek no wlasnie trzeba miec plecy.....ale jak ktos ma szczescie to i trafi dobrze:baffled:
megi wiesz co ale ta dentystka jakas dziwna?czy ja dobrze rozumiem zostawila dziury w zebach?jakas dziwna metoda:baffled::angry:ja chodze systematycznie z dawidem bo ma prochnice i bylam teraz w czwartek z nim i mu robila na dole 3ke bo tam tez sie prochnica zaczela robic....i jeszcze sie nie spotkalam z czyms takim..fakt ze to mleczaki ale jesli sie nie dopilnuje teraz to sie wszystko przejdzie na zeby stale...juz nie jeden dentysta mi to mowil.i chodz z mloda ja najczesciej zeby sie nie bala pozniej...ja tez sie boje i jak mam isc to mnie skreca i jakos daje rade i nie przenosze tego na dawida....bo jesli on bedzie widzial ze ja sie boje to tez bedzie sie bal..a pamietam ze ty omijasz dentyste szerokim lukiem;-)
 
reklama
dzien dobry
laski my juz w domu, wczoraj wieczorem wrocilismy ale caly tydzien sie byczylismy
marzenka ja sie nie opalalam specjalnie, poprostu wzielo mnie tak jak w morzu siedzialam i pozniej na reczniki przez 15 min ie grzalam i jeszcze mnie plecy pieka:baffled:
kroma a jak mlodociany i dzieciaki,w te upaly daja rade?
megi, marzenka ma racje powinnas z zuzia chodzic jak tylko potrzeba do dentysty, ale owszem rozwiercaja zeby, żeby np. ropa wyciekla jak sie zab umartwi ale zazwyczaj pozniej plombe wsadzaja:tak: zeby trzea leczyc mleczne mimo ze wypadna:tak:
 
Do góry