reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej :-):-)
dzis podlaczylismy neta ale narazie czasu brak..
nie jest zle mam juz wiekszosc poukladana :tak:
choc w tym upale ciezko sie robi...

odezwe sie jutro :-p:-p
 
reklama
Hej hej

Jak tam, co tam?

MARZENKO widze że odczówamy tą końcówke tak samo :p ja to też mam ogólnego powera życiwego, ale cholerka jakoś się nie da mimo chęci nooo... No i pogoda nieodpowiednia.. tzn jak prażysłońce i jest ponad 30 nawet to mi nie wadzi, ale jak jest tak jak dziś to ja umieram... Dziś pierwszy raz mi nogi spuchły że balerinek nie ubrałam :p

CIACHo jaaa.. jak ci fajnie z morzem, ja też chcę

ANIOŁKU no niestety w państwówce ciężko o prace, tam to miejsce sięzwalnia jak już ktoś na emeryture idzie, bo jak ktoś miejsce chapnie to nie odejdzie tak łatwo...
 
hej hej
Jadźka jak to, że TY juz 38 tydzien ?? Miałaś po Marzence termin :)
Marzenka, Jadźka jak się czujecie ?? Poród się zbliża ;) ?
Ja wczoraj byłam na kocercie Natalii Pikuły i Patrycji Markowskiej ale dały czadu, na koniec była burza z piorunami i okropną ulewą, ale to już byłam w domciu :)
Aniołek ale Ty mając tam staż "wyrobiłaś" sobie jako takie plecy więc może może, jak się konkurs jakiś trafi :)
Lecę w papiery bye !
 
czesc wam :)
wczoraj w koncu mialam luzniejszy dzien..pospalam po obiedzie a pozniej do mamy pojechalismy w odwiedziny..

Jadzka a ty jak czujesz?czy ten lekarz u ktorego chodzisz tez stwierdzil ze ciaza jest starsza o 2 tygodnie?u mnie tez jest ok..robie wszystko normalnie tak jak przez cala ciaze wiadomo o zwolnionych obrotach ale robie....niechce lezec i pachniec tak jak z dawidem bo wierze w to ze ruch pomoze i bede miala wieksze rozwarcie i latwiej pojdzie :)
madziarena a gdzie markowska byla?
 
Witam z kawka .
Dzis spokojniejszy dzis . Jest jeszcze roboty troche bo meble trzeba do scian przywiercic ale menzu juz w pracy wiec moze wieczorkiem cos zrobimy jeszcze , takze ja mam dzis luzik . Synek jeszcze spi , potem na zakupy pojdziemy i dzien zleci . W czwartek hania zaczyna szkole a szymek w sobote ma rozpoczecie i sie zacznie znow . Ogolnie podoba mi sie tu na mieszkanku fajna okolica blisko mamy stadnine koni to mloda podjarana . Jest gdzie pospacerowac i czysto w kolo . Bo na starym to mieszkalam przy glownej drodze to halas ciagle byl , tyle ze tu do tramawaja musze 10 minut isc.No ale autobus jezdzi to nie jest zle . No to tyle

Marzenka ty chyba masz termin na dniach??
Aniolek moze cos sie znajdzie za jakis czas , trzymam
kciuki
:-):-)
 
dzien dobry
marzenka ty juzza 2 tyg mozesz rodzic:-D rany ale to zlecialo:baffled:
jadzka a u ciebie jak wsio ok, jak te wyniki co sobie kiedys robilas sa juz? morza mi nie zazdrosc juz w domu jestem a jeszcze mnie plecy bola juz 4 dzien
owca to fajnie ze taka okolicja a wynajem bezterminowo czy jak?
madziarena ty juz ostatni dzien w pracy dzisiaj?
ja juz mlodego pilnuje co za czort:baffled: rano bylo chlodo
 
Ciacho tak bezterminowo mamy :tak:
wczoraj byl wlasciciel na kawie u nas , przyjechal zobaczyc jak zroblismy hehe :-p
przyniosl nam butelke wina i dla mnie kwiatki na nowe mieszkanko :szok:
az sie zdziwilam :tak::tak:

spadamy do netto :tak:
 
owca o jaki mily gest z jego strony:-) ale tez ma wyremontowane mieszkanie:tak:
u nas ciepli ju zsie robi bedzie chyba znowu duchota:-D kocham lato:tak: szkoda ze takie krotkie:dry:
 
reklama
Do góry