reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej

Ja to tez bym zamowila kilka rzeczy z tej stronki :tak:Kroma ile sie czeka na przesylke i jaki jest koszt wysylki??


U nas nic ciekawego sie nie dzieje, Marta zdrowa, od jakiegos miesiaca tran jej podaje i super sie sprawdza nawet chetnie go pije :-) w pracy tez wszystko oki, gorzej z tesciowa ale to temat rzeka hehe,

szybko leci mi ten czas ostatnio, juz coraz blizej do wiosny...

Aneteczka twoj spiderman a moja myszka miki albo kucyki pony ooo i jeszcze hello kity , wszystko by chciala miec z nimi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejo
ja jestem na etapie kupna butow sobie do chodzenia szukam takich do biegania i jest bardzo duzo fajnych ale poczekam na meza jka wroci to pewnie nie jedna rzecz zamowimy..
kroma jak to wyglada z przesylka?
mi sie lepiej spalo...calkiem nie przeszlo ale jest lepiej
ja dzis na pizze mykam z kolezanka:-)
 
O i te mi się jeszcze podobają Puma S Vulc V Dzieci Buty sportowe - SportsDirect.com tylko wiem , ze puma ma zaniżone rozmiary, bo zimówki puma ma już na 28.Hmmm muszę pomierzyć mu w nich wkładkę

niuśka- no fakt, ale widziałaś te ze spaidermanem? to istne brzydactwo, bo dla dziewczynek tematyczne buty przynajmniej kolory mają ładniejsze

future ja znalazłam że do polski za 10funtów wysyłają

kroma ale poruszenie zrobiłaś tą stronką :)
 
Ostatnia edycja:
aneteczka no tak nie co mi tylko im:-D
no co ty puma ma zanizone? to chyba tylko w dzieciecej rozmiarowece bo w damskiej to buty rozmiar 39 to wkladka ma 25,5
future nie chce bo to byl prezent cene jej to 1tysiak jakby chciala sprzedac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejoł
Kroma fajna stronka :))
A mi się codziennie dobrze śpi :) gorzej z wstaniem :)
Dziewuszki czy wasze pociechy tez robia sceny jak maja pozowac do zdjec w przedszkolu ?? Ba moja nawet nie chce stanac tylko widzi aparat odrazu wyje ... a wdomu pozuje na calego :/ nie wiem co robic szkoda mi bo na zadnym zdjeciu jej nie ma ;(
 
reklama
Do góry