reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejo

Yola mam identyczny jezdzik jak pokazalas w linku. Fajny, cichy, nie rysuje podlogi, ma melodyjki ale jakos moj maly sie nim nie zachwyca. Czasem usiadzie na nim nacisnie kilka razy na klakson i wsio. Chyba musi jeszcze dorosnac do niego :) my mamy czerwony o taki

S6307079.jpg
madziarenka na roczek tez bym kupila zabawke edukacyjna, np cos z fisher price , ja mam gadajaca kierownice, jest super polecam, w dwoch jezykach, duzo melodyjek, uczy takze same pozytywy. FISHER PRICE ---- GADAJĄCA KIEROWNICA -- KURIER (2979853862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
zalezy tez ile chcecie wydac,

Owieczka burza? W sumie nie dziwne, po takim skoku temperatur.
Future rob szybko wloski bo jestem ciekawa :)
PR buntownik Ci rosnie, to taki wiek, miejmy nadzieje ze przejdzie i to tylko chwilowe :* cierpliwosci kochana i zdrowka dla corci
 
reklama
CIACHO no ja narazie na minusie jestem, ale brzuch mi się już zaokrąglił... jak leże to nawet widac taką małą piłeczkę... Z młodym bardzo szybko miałam brzuch ale tu to się pokazuje wogóle bardzo szybko, a tak jak mówie, ciągle z wagą na minusie jestem...

PR zdrówka dla dzieciaków, a Jasiek pewnie ma bunt dwulatka... No niestety u nas młody był bardzo trudny w tym czasie... Mam nadzieje że u was to był pojedyńczy incydent...

OWCA jakie tu brzuszki pokazywac, nie mam zdjęcia brzucha przed ciążą więc nie będzie widac, pewnie wygląda jabym za dużo zjadła...

MARZENKA a ty co uciekłaś z wrześniówek?


A się dziś najadłam plackami ziemniaczanymi, no pychaaaaa, na jutro dla siebie nie mam pomysłu... eh...
 
jadzka nie ucieklam podczytuje ale jakos tak nie mam weny...
slyszalam od wielu osob ze w drugiej ciazy szybciej brzuch sie pokazuje i widac ze duzo w tym racji bo mi tez juz wychodzi
milego wieczorku
 
hejka

no a mi w 3 dopiero teraz wyszedł i jestem na minusie do poprzedniej wizyty a ogółem kg na plusie.

Pr- mój i moja mi też takie sceny odwalają, ja najczęściej wychodzę i czekam aż może któreś zmądrzeje. Najlepiej jest jak w wannie zostawię i po chwili woła Olka, że jej zimno, wtedy wiem, że będzie spokój do rana. Chyba się już przyzwyczaiłam do ich ataków złości. Zdrówka dla Amelki.
 
Pr to pięnie....a ja już myślałam, że wszyscy mają cudne dzieci, tylko ja nie haha.
ale z drugiej strony zaczynam się bac...bo może być z moimi jeszcze gorzej.

a dzisiaj na kulkach widziałam, ze moja Hesia jest naprawdę złociutka :tak: tylko ja za duzo od niej oczekuje. a przecież ona jest taka malutka... eh...musze się zmienić i być bardziej wyrozumiała...


Kroma to mowisz, ze i mnie to czkea? Heśka już pokazuje. Gutek jeszcze za mały...

Larvunia nie odpisalas mi na gg, bo nic mi się nie wyswietla. daj znac :tak:
 
hej
ale wiatrzysko:szok:
wstalam bo glodna juz bylam ale pozniej sie jeszcze poloze..
moj mi tez akcje robi ale juz mniej niz kiedys....wczoraj go wyprowadzilam do pokoju a ten sie ze mna silowal:happy2:jednak ja sie nie daje walil w drzwi ale po chwili przyszedl przeprosil ale co z tego jak to na chwile....ja sie staram teraz nie denerwowac na luz biore..jednak nie zawsze sie udaje
wczoraj zrobilam sobie cieply prysznic na piersi i pomoglo juz mnie tak nie bola;-)
 
hej,hej
marzenke to nie wieje to pizga dzisiaj ;-)muy na tym osiedlu to jak "wichrowe wzgorza":-D:-D
jadzka ja tez mialam najpier na minusie 2kg a pozniej 3kg przytylam ale widac nie zbytnio
larvunia haloo kobito
 
reklama
dzien doberek !!
kawka wlasnie wypita i zagryziona zapiekanka haha...;-)
mloda dzis w domu :tak: ale za to mlody w przedsz.to spokoj z jednym ;-)
U nas w nocy strasznie wialo , i grad padal....ogolnie zimno nie jest ale te wiatrzsko dzis to prawie glowa urywa...:shocked2:
Zaraz ide surowke do obiadu zrobie , i ziemniole obiore :tak:

Ja przytylam bardzo duzo w obu ciazach z corka az 18 kg :-D:szok:..ale na szczescie tez szybko wrocilam do swojej wagi :tak:
 
Do góry