reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

halusien dziewczyny
piekna pogoda sie zapowiada:-)
larvunia bedzie dobrze, ja na poczatku 7 miesiaca mialam rozwarcie na 1cm
 
reklama
no niby piekna pogoda ale jak bylam na balkonie to niezbyt cieplo,ale pewnie do poludnia bedzie jeszcze cieplej:-)
katgen co ty tylko dzien dobry!!!!napisz cos wiecej co tam u was.moze spotkanko?bede w m-czu w przyszlym tyg;-)
poki co zmykam do miasta zaniesc podanie do przedszkola i polatac po sklepach :-D:-D
 
a ja dzisiaj ide poszukac jakis spodni mlodej, ma tylko 2 pary leginsow bo z reszty wyrosla:szok: 5 par poszlo sie...jednych nawet nie zalozyla
 
ciacho a gdzie bedziesz szla kupic :confused:
popatrz za jakimis promocjami na 104- 110 dla mojego Frucia jakies dresowe spodnie... Kurde ma tylko 2 pary dobre i tez sie juz koncza :baffled:
 
nie wiem jeszcze gdzie pojde, moze do tesco do Szachownicy pewnie o jakiego lumpka zachacze ale ogolnie o jeszcze nie wiem
gdzie pojde, po askanach nawet nie bede chodzic bo tam spodnie od 50zl sie zaczynaja
 
jakbys widziala np w tesco promocje dla mojego to daj znac ;-) Bede wdzieczna... Do ascany nawet nie mam zamiaru isc ;-)
 
ja do askany ide jak chce sobie buty zobaczyc ale dla mojego ciuchy w diversie
ja bede co nie jest pewne w tesco i cos bedzie to dam znac:-)

a narazie mysle jaki tort zrobic dla mojego M na urodziny...
 
czesc ciotki :-)

Future jeszcze raz wielkie gratki i buziaczki dla Helenki!! :-)

kobitki zerknijcie na chwile na tajny w propozycje
 
reklama
Do góry