reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

My bylismy na dzialce , nie dawno wrocilismy , dzieciaki sie wyskakaly wybiegaly :tak:
byla mama , i siostra z dzieciakami ;-)
Teraz sie wykapalam i siadlam :-)

Marzenka i jak tablet uzywasz juz ?zadowolona jestes ?
fajnie ze tak ci sie chce biegac , ja to nigdy a tym bardziej tak z rana za leniwa jestem :-p
 
reklama
My juz powstawali.jak na nas to nie jest zle:-) Owca a bo ja lubie biegac a tak rano dlatego ze pozniej nie mam jak sie wyrwac bo coztego ze mlodaw nocy lepiej spi jak w dzienmarudzi wiecej ze ja niczrobic nie moge wiec rano to jedyny moment.jesli chodzi o tableta tak to bardzo jestem zadowolona:-) w koncu bez zadnych kabli:-) :-) :-) :-) :-) dzis w planach pewnie spacer i odpoczywanie ale same wiecie ze w domu to ciagle cos jest do roboty.jak mloda zasnie ide na rower dawid niechce wiec moze i lepiej bo szybciej obroce sobie trase:-) milej niedzieli:-)
 
hej :) witam i ja, mąż w pracy dzieciaki bajkę oglądają. Ja wczoraj byłam na maratonie Zumba ale było extra szkoda, ze po godz. musiałam spadać bo akurat bratowa wyprawiała urodziny no ale będzie znów za pół roku to wtedy zostanę całe 3 godz, choć i tak wróciłam do domu mokra i padnięta. Napiłam się tam wody z lodówki i dzisiaj nie mogę mówić gardło spuchnięte i katar, Amela kaszle a Hanka nie chce jeść i kaszle gdy zaśnie, koszmar normalnie ...
Oj Marzenka ja tez bym sobie pobiegała ale kompletnie nie mam z kim dzieciaków zostawić, Marcin albo w pracy albo w szkole albo tacie pomaga na ogrodzie wrrrr
a dziś idziemy całą ferajną na marsz biały w intencji beatyfikacji Jana Pawła II idziemy 5 km ciekawe czy mi Amelka dojdzie hehe no i jeśli będzie padać to mężu zostaje z dziećmi a ja idę sama :) do miłego !!!
 
Witam i ja :-):-)
kawke zrobilam , balkon otworzylam bo cieplutko a za oknem halasuja bo trawe mi kosza motorkiem :-D
ale fajnie bo dbaja i co tydzien kosza a dzis nawet nawoz rozrzucaja :tak::tak:
Z rana pojechalam do rossmana bo pare drobiazgow musialam kupic :-)
Pozniej mloda na urodziny idzie do kolezanki to musze ja zaprowadzic bo to kawalek od nas :tak:
Dzis przed szkola maly jadl kanapke i kolejny zab u gory mu wylecial :tak: teraz smiesznie wyglada bo nie ma kolo siebie dwoch ;-) ale juz widac stale bo sa na wierzchu :tak:

Marzenka kiedy jedziecie w gory w czwartek ?? ale wam fajnie :-)
 
Hello. owca tak w czwartek jedziemyz rana:-) fajnie fajnie sama sie ciesze:-) boze uswiadomilam sobie ze od 5 lat bylam tylko raz nad morzem i to tylko na jedna noc:-) pogoda niewyrazna jakas bylam w miescie i jakby mialo padac a teraz slonce:-) tez bylam w rosmanie:-)
 
owca to teraz masz w domu szczerbola:-D to widze sezon urodzinowy dalej trwa;-)
marzenka u mnie od samego ranca piekne slonce ale w nocy bylo gwiaździste niebo wiec nie moglo byc inaczej
ja nad morzem co roku jestem, a góry jakos tylko tak na chwile wpadamy, wole morze
 
U nas cos sie chmurzy, ale w miare cieplo :happy:
Rosol grzeje choc mlody juz zapowiada ze jesc nie bedzie bo nie lubi zupy boze co ja sie mam :angry:

Ja musze sie przyznac ze nie bylam nigdy w gorach :no::-D
dlatego teraz jedziemy musze je zobaczyc :tak::tak:

Ciacho wkurzaja mnie z tymi urodzinami tak w srodku tygodnia
teraz szybko mloda lekcje robi bo o 15 musi isc..
wole na wekendy jak robia :tak:
 
owca to tak niebardzo te urodziny, u nas to w weekendy robia bo w sumie tylko wtedy rodzicom pasuje ale widac co kraj to obyczaj;-)
u nas tez jakies drobne chmurki ale nie jest zle 19 stop:-)
ja dzisiaj obiadu nie mam narazie ale cos wymyslec musze
 
reklama
No mlody zjadl suchy makaron :tak:
dobre i to :-D

ciacho zazwyczaj robia w wekendy ale cos im teraz nie pasuje :no:
a to akurat Turki sa :tak:

mlody mnie meczy i gramy w karty w piotrusia :-p:-p
 
Do góry