reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej ho :)

Kroma
fajnie, że u Arusia już lepiej. Ja chodzę do Korżela.. bo ma fajne podejście do dzieci, mówi patrz tu na wujka itd. poza tym jest sympatyczny i Kubusiowi przypadł do gustu. Wolę już nie ryzykować z następnym, poza tym mam blisko do niego, z buta 10 minut. A czeka się tyle, bo oblegany jest:sorry:

A co do badania dna oka, to mi w szpitalu nie kazali robić tego badania. Ale jak okazało się, że Kubuś ma zeza od razu kazali zrobić to badanie. Robili na oddziale w szpitalu, w ten sam dzień, w którym poszłam na wizytę właśnie tam do poradni na dekerta. Zakropili mu oczka, ja trzymałam go na kolanach, lekarka świeciła mu w oczy a pielęgniarka pokazywała Kubkowi jakąś maskotkę, żeby patrzył w określoną stronę, parę sekund, bezboleśnie, bez dotykania go. Kubuś miał wtedy hmm ponad rok, nie wiem jak to badanie wygląda u takich maluszków jak Antoś. Ale jeśli ma to być bardziej skomplikowane, darowałabym to sobie. Po co skoro oczko mu nie ucieka.

Co do tego nieszczesnego pogotowia.. moj brat kiedys byl bo zlapala go jakas grypa, straszny kaszel, bol gardla.. nie dosc ze czekal kilka godzin, to lekarz nawet go nie osluchal, ani nie zajrzal do gardla. Kto wie.. moze to nie byl w ogole lekarz:-D:sorry::confused2:

Dzisiaj sprzedalam troszke ciuszkow Kasi Lewandowskiej :tak: poznalam Kacperka i Rafcia,slodziaki, a Kacperek taki wygadany, że szok. Super facet. Mam nadzieje ze bedzie zadowolona.

U nas po staremu, zakupy, potem siedzielismy w domu. A jutro do babci, jak co niedziele
 
hejo
ja wczoraj mialam dzien do dupy, nic mi sie nie chcialo..nawet na spacerze nie bylam..pozniej do tesco pojechalismy i na zakupy wieksze mam spokoj na jakis czas...musialam kupic sobie stanik do karmienia i w koncu moje cycki jakos pozadnie wygladaja a rozmiar 80 E:szok:.
dzis mamy bal osiedlowy dla dzieci ;-)
dziewczyny ma moze ktoras pozyczyc stroj karnawalowy dla dawida?mam policjanta ale kurde byl w tamtym roku w nim czy tez wypada w tym roku?jak cos to moge sie z kims wymienic na ten czas :-)tylko koszt wysylki by trzeba bylo poniesc;-)
 
Witam , wypadlam z obiegu z bb :-p
mielismy wczoraj wracac do domu , ale jednak sie przedluzylo i wracamy dzisiaj w poludnie :tak:
jemy sniadanie i bedziemy pakowac auto , masakra znow tyle rzeczy mamy :rofl2:
Zlecial czas szybko , koniec blogiego lenistwa i czas wracac do rzeczywistosci , jutro juz szkola i urodziny mej corci :-)

Milej niedzieli odezwe sie juz z domku :happy:
 
hejka

Aniołek- to tak samo ponoć jak ta Bednarek jest oblegana. Ale ja z sobą idę, więc chyba do mnie tak ładnie nie będzie już mówił :). A z Antkiem nie idę bo za mały jest jeszcze i na razie póki nic się nie dzieję to sobie daruję. A z tym badaniem dna oka to jest taki teraz niby przymus jak na bioderka każą chodzić. Wpisują w kartę dziecka, że trzeba zbadać do 4 mca oczy maluszkowi. Jeszcze zobaczę gdzie pójdę, bo ja potrzebuję jak na razie badanie na okulary i soczewki dla siebie, to mi wszystko jedno. Byle by szybciej było, bo mi się soczewki kończą.

Fajnie, że się laski widziałyście.
 
Witam niedzielnie :tak:

Dziś mi się zachciało rosołku i zaraz się za niego biorę:tak: U mamy w domu zawsze był w niedzielę, a jak jestem już u sibie to mi się 2 dań nie chce robić ale dziś zrobię:-D
Wczoraj z moim m zamówiliśmy komplet pościeli do łóżeczka małego. No jużniedługo i trzeba się we wszystko zaopatrzyć:tak: Rano też byłam na zakupach ciuszkowych, trochę z normalnego sklepu trochę z lumpeksu. Zadowolona jestem:-D

Marzenka21- ty mówisz 80 E..ja ostatnio kupiłam stanik 90F:szok: :-D
Co do strojów karnawałowych ja wczoraj właśnie w lumpeksie kupiłam mojemu 8 latkowi strój pirata. Może się do lupeksu przejdziesz, tam zawsze idzie coś znaleźć.

Wszystkim życzę zdrówka i miłej niedzieli. A jutro druga niedziela nie? hihi :-D
 
dzien dobry, cieplo, i chyba jakies slonce bedzie:-)
marzenka a co tzn. nie wypada? daj spokoj jak dziecko ma ochote to niech isc nawet 3 lata z rzędu w tym samym, moja mlodsza tak chodzi jak na nia pasuje stroj to idzie zmieniamy tylko detale. moja starsza ma taki rozmiar stanika jak ty:-D
kroma mi moje okulary popsuły się chyba będzie trzeba nowe sobie zrobić boaniolek fajnie sie tak spotkac w realu, ja kiedys laski tez tak spotykalam ale teraz prawie nigdzie nie wychodze
agnis ja nie przepadam za rosołem, tzn.zjem od wielkego dzwonu u mnie moze raz na miesiac jest :-D
owca to zescie zabalowali ale raz nie zawsze to hania 11 lat ale zlecialo a moja 15 i 10:eek:
 
Ale tu pusto..gdzie wy ?

my w domciu , przyjechalismy jakos kolo 17 droga w miare ok , ruch duzy :tak:
juz rozpakowani i wykapani , zaraz dzieciaki do wyrka i rano do szkoly a wy dalej wolne macie ;-)

Dobranoc, jutro wpadne tradycyjnie :-D
 
Hej :)

Owieczka witaj w domu i w końcu tutaj.. tradycyjnie:tak:.
Ciasteczko jestem w szoku, ze Twoja córcia ma taki rozmiar stanika wooow:-) Ja mam 85 D lub C czasem. Ale często mam wrażenie, że nie umiem dobrać rozmiaru.

Kroma hehe chyba nawet nie chciałabym, żeby okulista do mnie wyleciał z takim tekstem popatrz na wujka hehe pomyślałabym, że jakiś zbok :-D A powiedz mi , czy u Was w rodzince wszyscy mają imiona na "A' hihi ostatnio myślałam o Tobie i mówię hmm Ania.. Arek.. Aleksandra.. Antoś hmm ciekawe jak ma na imię Mąż :)

Dobrej nocki
 
reklama
hejo
Owieczko witaj w domku;-)
Aniolek ja dalej tez nie umiem sobie dobrac stanika ale ide do sklepu i mi sama dobiera;-)no i jest ok.
My wczoraj bylismy na balu dawid sie wytanczyl mikolaj byl.od jutra wracamy do rzeczywistosci;-)dawid jeszcze do konca tygodnia nie idzie do przedszkola...w srode mamy wizyte u okulisty no i nie widzi bo od wczoraj zakrapiamy mu antropina..
popoludniu mam gosci a jeszcze spacer trzeba zaliczyc wiec szybko minie dzionek;-)
 
Do góry