reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no dobra. dziekary śpią. przeżyliśmy dzisiejszy dzień ;)a zatem.8.00 Guciu ląduje u niani począktowo tupie chwilę, ale niania ma dla niego baloniki i po chwili jej zaufł, podał rączę i chodził z nią i oglądał wszystko. polecił do zabawek, zostawiłam potrzbne rzeczy i po pol godzinie wyślizgnęłam się z Helenką cichaczem ;))o 9 byłam w przedszkolu, z dwojgiem dyrektorów, pogadałam, dowiedzialam się kilku ciekawych rzeczy, zaznajomiłam się ze statutami, z dokumentacją i ruszyłam do sali.dziewczyna po której biore grupe jest w ciąży więc ja mam prace do końca sierpnia na zastępstwo, a pozniej bede miała możliwość wyboru czy idę do szkoły czy zosatję w przedszkolu. moja grupa to 5cio latki i nazywają się pszczółki. Hesia trafiła do krasnoludków.nie chciała wogóle po 2 godzinach wyjść stamtąd... no cóż. to dobry objaw.o 11.01 dostałam sms od niani" Guciu śpi..." to już miałam pełen luz i komfort. pojechałam do gorowa bo mialam jeszcze jedną rozmowę dziś o pracę, ale tam odmówiłam. od razu wiedziałam, że odmówię, ale chciałam to załatwić osobiście. w przedszkolu na Maczka. koło 13.30 odebrałam Gucia, który za rączkę spacerował po dworze z nianią. uśiechnięty, nie zapłakany, nie zapuchnięty. śliczny kochany synuś.padli nieco wcześniej niż zwykle. w piątek lub poniedziałek podobna akcja, bo jadę do przedszkola zobaczyć pracę dzieci i jak wygląda ich dzień. i już zawożę wszystkie dokumenty powypełniane. no i 20 stycznia zaczynam.oby każdy moj dzień pracy był ak logistycznie zorganizowany jak dzisiaj, i oby każdego dnia moje dzieci były takie zadowolone ;)
 
reklama
hejo
future to super wiesci:-)oby wszystko tak dalej szo gladko:tak:
owca pytalas po co zakrapiamy oczka...zmienilismy okuliste bo do tej co chodzilismy lipna byla no i wszystko od nowa....dzis okulista ciekawe co powie.
wczoraj pogoda piekna az zal bylo isc do domu;-)jedyny plus takiej pogody ze nie marzne na spacerach i ze na ogrzewaniu sie zaoszczedzi hahhahha:-D
 
marzenka moze mlodemu plusy sie ciut zmniejsza, bo dzieci z czasem z tego wyrastaja ale to troche trwa a twoj tez ma astygmatyzm?
 
hej hej
Future i ja trzymam kciuki za dzieci :) oby było wszystko idealnie i tak jak sobie zaplanowałaś ;)
Marzenka ja miałam astygmatyzm i plusy i niestety do dziś bym nosiła okulary gdyby nie operacja tylko ze mi bardzo wada rosła bo juz miałam 5,25 i 5,5
Marcin pytał lekarza i hanka ma jak najbardziej i jak najczęściej na dwór wychodzić. Wiecie, że zasnęła o 22 o 3 sie obudziłam ściągnąć mleko bo młoda na dobre spała a mi cycki pękały, o 5 dałam jej siła cyca bo juz znowu miałam kamienie oczywiscie piła na spiku i jeszcze śpi ?? szok ! Od 22 do teraz :)
Ami w przedszkolu a ja zupke wstawiłam zaraz lece ogarnac domek i Hanie daje do mamy a ja ide do pracy bo dzis matki boskiej pienieżnej :)
 
Hej..

zasiadlam z kawka , bylam juz w robocie:tak:
teraz jeszcze pranko nastawialam , u nas z rana strasznie padalo a teraz jakos sie wypogodzilo w miare :tak::tak:

Future fajny pozytywny post :-) oby tak dalej :-) oby niania sie dalej dobrze sprawdzala w swojej roli :tak:
Marzenka a tak pytalam bo moja tez nosi a nigdy nie miala zakrapianych , daj znac co wam powie :tak:
Madziarena to super ze malutka tak ladnie ci spi , nic tylko sie cieszyc :tak:
strasznie duza wade wzroku mialas :tak:
Kroma a ty sie nie nudzisz ze swoja trojca :-D dzieci jak dzieci wyszalec sie musza hehe :-p
jeszcze troche bedzie wiosna , lato to wypuscisz na podworek to bedziesz mialas troche spokoju :tak:
jak mebelki juz dojechaly ?:rofl2:
ezoja jak tam myszka zlapana ? :laugh2:

Zupke mam juz ugotowana , dzis zurek z jajcem :-)
 
madziarena mialas szczescie ze o operacji nie masz astygamtyzmu, nie zawsze mozna sie tego pozbyc, moja kolezanka miala po -10 i -11 to jest dopiero wada
owca na mnie tez czeka pranie,u nas tez co chwile pada:confused2: a mnie trafia bo chce sobie kupic stanik ale nie wydac majatku a to graniczy z cudem
 
Hej dziewczyny :tak:
U was tez tak co chwila wieje i pada? :crazy:
ech...

Dziś miałam wizytę. Mój syneczek już waży 1989 gram :szok::-D
Poza tym wszystko ok. Szyjka na 3 cm. Mam się oszczedzac a będzie dobrze i urodze w terminie:tak:

Dziś tez miałam wizyte u poloznej, bo u nas się chodzi od 32 tyg żeby mierzyc ktg i tez w normie.
Od początku ciąży tylko 8 na plusie:tak:

Pozdrawiam i zycze miłego wieczoru :tak:
 
no hej. piszę i tutaj, bo chyba ciacho nie w temacie i moze ktoś jeszcze...już nie pracuję heh :no:

dla zainteresowanych dziewczyna za którą miałam być straciła ciążę i już nie potrzebują zastępstwa. ale dyrektor powiedział, ze coś poszuka. jak nie teraz, to na pewno od wrzesnia...

szkoda. ale nie ma tego zlego ;)))
mogę dalej chodzić caly dzień w piżamie hahaha:szok::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry