reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ciasteczko- M jechał, sama bym nie dała rady bo mam światło wstręt. A teraz noszę okulary. A tak jak mam zdrowe oczy to noszę okulary po domu. A jak idę na dwór to wolę soczewki. Jakoś mniej się brudzą i nie parują ciągle. Ale muszę nowe kupić bo te się już psują. A o korekcji myślałam tylko mi jeszcze ostatnio wzrok się pogorszył. Pewnie z czasem zrobię, tylko jeszcze mam do robienia żylaki i je chcę na początek robić. Pewnie wydam z 1000 zł. A potem zbieram na wzrok.
Ja to bym ich wszystkich zagazowała.
 
ciacho a kiedy Twoj M wraca? samotnie nic nie cieszy, kazdy dzien taki sam.
Kroma ja wiem, ze takie sa ceny okularow, ale wkurzam sie ze optyk zle dobral oprawki, tzn nie powiedzial, ze te ktore wybralam sa za szerokie. A przeciez po to poszlam do optyka a nie do rzeznika zeby mi doradzil:-D niewazne, te oprawki najwyzej beda na pozniej.

Agnis swietnie ze jestes juz w domku:tak:

Ja wolalabym zeby Kubus nosil soczewki, nie moge sie jakos pogodzic z tymi okularami:-( ale jest za maly.. moze za kilka, kilkanascie lat.. jesli bedzie chcial je nosic.

dobrej nocki
 
hej:-)
aniolek dawidowi tez trszke odstaja uszka po tych okularach....teraz mniej nosi niewidzimy roznicy..za kilka dni bedziemy zakrapiac antropina i do okulisty idziemy.
ja jestem wogule ciekawa czy dawidowi to kiedys wogule przejdzie
no w koncu troszke przymrozilo:-)
ja wczoraj wzielam dawida na rower a sama poszlam biegac 4 km dalam rade;-)
 
Hej...

Chcialam zyczyc wam kochane moje udanego sylwestra i wszystkiego dobrego w nadchodzacym Nowym roku ,
a przedewszystkim duzo zdrowia bo to najwazniejsze
:-):-)

U nas jak widze u kazdej zrobimy jedzonko i bedziemy siedziec przed tv :tak:
ja zrobilam juz salatke ala gyrosa tylko dodalam fete i sos czosnkowy ,jeszcze slimaczki zrobie,ciotka zrobila sernik z rosa, mama piecze mieso , do tego jakas kielbache sie ugotuje dla chlopow i posiedzimy , pojemy i popijemy a co tam :-p
a jutro w poludnie spadamy do tesciowej na 3 dni :tak:

Marzenka widze dajesz czadu z tym bieganiem hehe , a czemu teraz Dawid nosi mniej okulary ?
moja mloda nosi 2 rok i narazie bez zmian ma dalej -2 w kwietniu na kontrole smigamy :tak:

Kroma jak ty te soczewki wkladasz? ja to bym sie chyba bala ze nie wyjme potem :-D

Ciacho zrobilas torta ? bo na blogu nie widac haha
Milego dzionka :happy2:
 
Ostatnia edycja:
owca bo zwyczajnie zapominamy:-D
no to sie uczta u was szykuje :)ja juz mam dosc takiego jedzenia;-)zrobilam tylko salatke z ryzem kurczakiem na slodko i wsio;-)
zostalam sama wiec ide pocwiczyc:-)
 
Owieczka dziekuje i rowniez wszystkim Wam dziewuszki życzę
wszystkiego co najlepsze, aby ten nowy rok byl lepszy dla nas wszystkich..

a my z mama posiedzimy, nie robimy w sumie nic specjalnego. Mamy piwo, chipsy, wystarczy. Oby tylko Kubek spał dobrze, żeby nie budzily go odglosy zza okna. Moj brat idzie na sylwestra do Powozowni :) jesli komus cos to mowi ;) wynajeli sobie sale i beda balowac

Ciasteczko widzialam tort na fb smakowicie wyglada, jak kazdy zreszta :)
 
aniolek wzajemnie :-)nie wiem jak u ciebie ale u mnie od kilku dni strzelaja, a miedzy blokami huk jak nie wiem
nie wiem czy kobiecie się spodobal nic nie powiedziala, zreszta jak nie pasuje sa cukiernie:-D
 
reklama
188856_podkowa-szczesliwego-nowego-roku-2014-dekoracja.jpg

Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny!!! :-D
 

Załączniki

  • 188856_podkowa-szczesliwego-nowego-roku-2014-dekoracja.jpg
    188856_podkowa-szczesliwego-nowego-roku-2014-dekoracja.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 29
Do góry