reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

bry :cool2:

marzenko ja jadłam co chciałam, lecz w małych ilościach.
Wykluczyłam tylko rzeczy które wiadomo że mogą zaszkodzić tj.
GAZOWANE, KAPUSTA (bigos, sałatki z kapuchy itp). Jadłam smażone, ale lekko, jadłam słodycze, ale mniej. Ograniczałam czekoladę, ale jadłam w małych ilościach.
Później jak dzieci zaczęły mieć problemy brzuszkowe (mały miał kolki nawet jak nic nie jadłam, a młoda nie miała parcia tego skurczu) nie jadłam prawie nic, bo bałam się zwyczajnie trwało to może miesąc i znowu powoli wprowadzałam to co zawsze do diety.

aaaaaaaa pamiętam, że ograniczałam się z przyprawami w ten czas, nie jadłam nic mocniej przyprawionego.
 
reklama
Hej Wam

Ciacho fajnie, że już lepiej się czujesz, szkoda dzieciaków teraz ale mam nadzieję , że szybko ta zaraza was opuści.
Marzenka malutka cudna, waży ładnie. Fajnie, że starszy brat się szybko przyzwyczaił, ale to wyłącznie Wasza zasługa.
Myśle, że uratują Ci zęba, teraz maja rozne sposoby.
Owieczka też się boję kotów hehe kiedyś jeden mnie przyatakował i od tamtej pory mam pełne gacie przy kotach.
Dziewczynki byłam u fryzjera. Jutro postaram się cyknąć fotkę to wstawię. Jestem zadowolona, choć bardzo się bałam.
Z tyłu mam bombkę, a z przodu dłuższe, grzywka na skos. Może być :) podobno młodziej wyglądam. z

Mama po chemii kolejny dzień zamulona, mdli ją ciągle..masakra.
Jutro podjedzie do mnie koleżanka przywiezie trochę ciuszków dla Kubka i zabawek po swoim synku. Fajnie, tego nigdy dość
 
dzien dobry
aniolek dawaj fote, na pewno super wygladasz ale to i tak dluzej chyba niz pokazywalas jak chcesz
ja juz ok, mloda tylko spala prawie 12 godz.tak zmarnowana byla
 
Hej sobotnio..
w koncu dzien wolny to troche trzeba posprzatac , juz odkurzylam pranie wstawilam jeszcze podlogi przemyje :tak:
na obiad placki ziemniaczane z cukinia dzis :tak:
menzu w pracy jak wroci to zakupy i moze po farbe do duzego pokoju pojedziemy tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor chce malowac :confused: mysle nad pomaranczem co by troche ten pokoj ozywic bo mam duzo brazu w nim :tak:

Aniolek to czekamy na foto :-) a mama ile jeszcze tych chemi musi miec ?
ciacho to dobrze ze powrocilas juz do swiata zywych ;-)
 
owca powrocilam i od razu, odkurzanie,pranie, sprzatanie:-D
pomarancz z brazem bedzie fajnie wygladal:tak::-)
ezoja co tam ciekawego testujesz znowu?;-)
nie wiecie gdzie moge dostac plakat albo wielka mape konstelacji gwiazd?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejo
pierwsze wyjscie na zakupy bez malej mam za soba :)
ciacho no w sumie tez tak mysle....no ponoc owocow surowych nie mozna co dla mnie jest smieszne...jak mi polozna zaczela wymieniac czego nie moge to nic tylko glodowac..
co do zeba cholera niewiem..ale jak uratowac?co ze sklei jakos?
dalam mlodej wczoraj te kropelki i noc byla super zadnych problemow brzuszkowych nie bylo...
aniolek szkoda mi twojej mamy i czekam na fotke :)
owca ja mialam pomarancz u dawida i nigdy w zyciu juz nie dam :)
madziarena a gdzie wy tapetujecie?i co was naszlo przeciez ladnie macie:-D
my sie szykujemy i do miasta idziemy bo musze mlodemu kupic kalosze i kapcie po domu bo nie ma
 
Ja skonczylam ziemniaki na placki robic tzn.mikser sam mielil hehe nie wiem czy sie nie spalil...
bo pod koniec lekko dymil i zasmierdzial :szok: juz nie wlaczylam poczekam na m niech sprawdzi :tak:

ciacho a co to takiego ?? moze na allegro...
ja jeszcze nad szarym myslalam kolorem ale to tak by bylo mdlo chyba hehe wole cos zywego...:tak:

Marzenka to fajnie ze krople pomogly a co bolal ja brzuszek w nocy ?
czemu juz pomarancza nie pomalujesz ? ja mam fajne kalosze z futerkiem rozmiar 30 szkoda ze nie moge ci stad wyslac...bo u mnie leza bo za male...:tak:
udanych zakupow :-)
 
DSC_1852.jpgDSC_1853.jpgDSC_1856.jpg wybaczcie jakość zdjęć ale coś tam widać.

Ciacho zupełnie inna niż ta co pokazywałam, wymyślona na minutę przed ścięciem ;)
 

Załączniki

  • DSC_1852.jpg
    DSC_1852.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC_1853.jpg
    DSC_1853.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_1856.jpg
    DSC_1856.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry