reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej

ja na moment. Szkoda mi czasu na pisanie, jedynie co wieczorem mam czas, ale za nim was poczytam to już mi się pisać nie chce.

Antek ma katar. Dzieciaki łobuzują. Ja mam zapalenie piersi.

Aniołek ładnie ci. Zdrówka i siły dla mamy.
Marzenka- ładna waga małej. A ja jem surowe owoce. Zawsze jadłam, ale wiem, że jak dziecko płacze to idzie ześwirować.
Owca- uczeń bez dwói to jak żołnierz bez karabinu. I najlepszym się zdarzają 2.
 
reklama
owca hehe to jak bedziesz w pl to wyslij mi :)
kroma a co robisz ztym zapaleniem piersi?masz jakis antybiotyk?
chcialam dluzej posiedziec ale mloda juz zaczyna plakac
bay
 
dziekuje dziewczyny, fajnie ze Wam sie podoba.
Owieczka pytalas o moja mame, ona wlasnie skonczyla cykl chemii. Oficjalnie koniec leczenia. Takze teraz za miesiac ma sie zglosic do poradni onkologicznej, tam dadza jej skierowanie na badania kontrolne oraz bedzie musiala isc do ginekologa onkologa. Ostatnie wyniki po 3 chemiach byly super.. Mam nadzieje ze tym razem tez tak bedzie. Boje sie tylko tego ze kolejki , by zrobic te badania beda rzedu kilku miesiecy.. a wtedy wszystko sie moze zdarzyć.. Ta choroba ma to do siebie, że u 70% chorych wraca.. dlatego czasem nienawidzę wujka google. Wolałabym chyba nie mieć takiej wiedzy.
 
Hej z wieczora...
my po zakupach ale najpierw bylo spiecie moje z m wrr...:wściekła/y: norma przed @ :-D
ale pojechalismy farba kupiona i bedzie pomarancz jutro malowanko :tak:

Aniolek fajna fryzurka calkiem inaczej wygladasz :-) Trzymam kciuki za mame a wujka google nie czytaj ;-)
Marzenka fotki dla ciebie tak wygladaja tylko umyc musze :tak:
jak chcesz to bede w sobote 5 pazdziernika w mczu to twoj moze by podjechal i wzial ? to bym nie musiala wysylac ;-)
zgadamy sie jak chcesz :tak: one jak widzisz maja takie cieple futerko w srodku :tak:nie sa zniszczone tylko troszke brudne hihi oddam ci za czekolade :-D. Rozmiar 30 .
 

Załączniki

  • 010.jpg
    010.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 19
  • 011.jpg
    011.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 24
  • 012.jpg
    012.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
czesc wam
nocka nawet fajna byla karmienie o 23 i o 4;-).
owca ale to jest sobota jemu sie nie bedzie oplacac jechac bo wiecej wyda na paliwko niz na przesylke wiec jak juz to ja ci wysle kase na konto a ty mi wyslesz ok?
mowisz ze jednak bedzie pomarancz.my mielismy u dawida pomarancz i zbrzydl mi hehe
teraz bardziej lubie stonowane kolory:)
madziarena hello:eek:gdzie ucieklas?
 
Hej u mnie kawa i zaraz malowanko...
zebym miala czas to bym Marzenka do ciebie wpadla ale nie wiem jak to bedzie bo tylko na dzien do mcza wpadam i wypadam...do chrzestengo malego jedziemy a on chce na basen dzieciaki zabrac :tak::tak:
najwyzej ci podam konto i ci wysle tylko musze karton skolowac hehe..a to na poczcie mam wyslac czy gdzie ?
ten kozuszek jest sciagany :tak:to i na zime i na wiosne sa...
to sie dogadamy przesle ci na PR numer konta , weszlam na strone poczty i cennik wiec paczka do kg ekonomiczna 9,50 a piorytet 11 zl to jaka bys wolala ?
To ladnie malutka ci spala :-)

Mloda jedzie do babci autobusem za godz i ida na basen a my malowanko ;-)
 
Ostatnia edycja:
aniołek ładna fryzurka, bardzo ci do twarzy:)
My po kosciele, obiad się już gotuje, poźniej wyślę m z Pawełkiem na plac i kawka popołudniu. Wczoraj się jeszcze kurowałam, wiekszość czasu pod kocykiem, zimno mi było. Dziś dużo lepiej. Katarku nie czuje jak na razie. Ten Theraflu jest dobry jak dla mnie:tak: Miłej niedzieli
 
hejka

Marzenka- ja biorę paracetamol, to zapalenie miałam lżejsze bo tylko cycek bolał.
Megi- zdrówka. U mnie też wszyscy po chorobie. Dzieciaki jakoś przeszły bez antybiotyków, jedynie syropy.
Owca- miłego spędzania krótkich chwil w Polsce.
A ja jak zwykle zabiegana. Mój dziadek wylądował w szpitalu, wszyscy spanikowani w rodzinie kazali mi jechać dziś i się z nim żegnać. Ale nie jest tak źle z nim. Mimo 95 lat i przebytej operacji gadał ze mną normalnie. Szkoda mi go, że się połamał na sam koniec.
 
reklama
hej
owca o wyslesz tym piorytetem ok..podaj mi nr konta to ci wysle w tyg kase.
kroma ale i tak ladnie sie trzyma dziadek :)no ja bralam paracetamol jak mi sie macica obkurczala bo bol niesamowity byl..nie dalo sie wytrzymac...a ciebie mocno bolalo?bo po 3 ciazy jak chyba gorzej co?
megi no teraz juz tylko chlodniej bedzie..trzeba sie na nowo przyzwyczajac..ja zaraz chyba wyciagne swoje kurtki bo juz niewiem jak sie ubierac..wczoraj stalam przy szafie pol godz i kombinowalam jak tu sie ubrac wszystko jakies nie teges na mnie ...a tak ubiore kurtke i nie bede sie martwic ze bedzie mi wiac w cycki :)bo glownie o tym mysle zeby nie miec zapalenia
 
Do góry