reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej
cos mlodej ciezko zasnac..wieczorem bylo to samo:eek:
a ja jakos parcia nie mam na wyjazdy zagraniczne..nie kreci mnie to:-D
maz dzis mi oznajmil ze zamowil lozko do sypialni w koncu..od paru dni spie w salonie bo na tym lozku wyspac sie nie moge kazdy ruch to albo mloda sie wybudzala albo ja...mam nadzieje ze teraz te deski nie beda ruchome jak mamy teraz...taka lipe zrobilismy z tym lozkiem ze masakra po 2 tyg od zakupu juz zalowalismy no i tak do teraz sie meczymy..co chwile te deski spadaja trzeba poprawiac no lipa..
do gina zapisalam sie na piatek....
dzis slonce swieci oby bylo tak przez caly dzien :)
 
Hej hej chorym zdrówka, ja na antybiotyku, zapalenie zatok. Ale już jest lepiej.
Megi mój też nie mówi, nie chce siedzieć na nocniku, nadenerwowałam się więcej niż to wszystko warte . Odpuściłam. Widocznie jeszcze za wcześnie. Ale u nas to ze wszystkim są problemy, więc nawet się nie zdziwiłam, że z tym też.
Do tego mojego niejadka już nie mam sił. Żeby go nakarmić to moja mama musi tańczyć, ja śpiewać i jeszcze Bóg wie co jeszcze. Normalnie tylko po kaftany zadzwonić ;) Szkoda słów
 
aniołku mój Pawcio na szczęściu lubi jeść, nie wszystko rzecz jasna ale nie mam problemu z jedzeniem. A na nocnikowanie przyjdzie na nich pora tak samo z mówieniem. Grunt żeby dużo z synkiem rozmawiać, tłumaczyć nazwy przedmiotów, rzeczy itp. Ja tak robię, czasem do obrzydzenia:tak:
 
Hej...
gotuje sobie pulpety na jutro tym razem w koperkowym sosie beda...
pogoda taka srednia ale cieplej jak wczoraj bo i slonko sie pokazalo...:-)
Mloda mnie wnerwila bo dostala z testu dwoje wrr...jej pierwsza taka zla ocena..:wściekła/y:
ale z dobrych rzeczy to dostala rozliczenie ze prad, wode i ogrzewanie za stare mieszkanie i mam nadplate 300 euro wiec super bedzie na wyjazd do pl...:tak:

Megi jeszcze przyjdzie czas to Pawcio sie rozgada ze hej..moj mlody tez pozno zaczal mowic :tak:
tak samo z nocnikiem moj kolo lat zalapal dopiero :tak:

Aniolek to jednym slowem wesolo u was :-D..

Ciacho gdzie jestes jak zdrowko ?:cool:
 
reklama
Do góry