reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

to fajny masz obiad haha :-p a co sie stalo ze pijesz kawe ? bo ty chyba rzadko...
ja jutro bede chyba robila placki z piersi..wlasnie odmrazam juz..co by dzis przygotowac na jutro hehe :-p

dobra ide zaraz po dzieciaki musze sprawdzic czy mlody znalazl ten worek na sport...:sorry:
 
reklama
ja na kawe to mam fazy nieraz pije codziennie i to po dwie a nieraz potrafie tydzien nie pic, nie jest mi ona potrzebna do zycia:-D a obiad coz ja to powiem ci ze nie jadam normalnych obiadow zreszta wazne zeby sie najesc
 
ciasteczko a u mnie termometr pokazuje 14 stopni, grr:confused2: Już chyba ciepła nie będzie:no:
owca ja też do zmarzluchów należę:tak: w nocy mi zimno już więc śpię w długich piżamach:-D
A ja robię dziś bigosik, m wróci to będzie miał do jedzenia. Znów mi pewnie kilka słoików wyjdzie :-) Ja to zawsze tyle co na święta hehe:-)
Kawkę piję idę zaraz młodego przebrać bo okichał się i na jakieś tv bo uzależnie się od tego neta:-)
 
PR a no ktos musi frekwencje utrzymac na BB :-p:-p
Megi bigosik za mna tez chodzi ale robic mi sie go nie chce , a jak Pawcio z nocnikiem ?..:rofl2:

czekam na ema i moze dzis uda sie na te wczorajsze zakupy wyskoczyc :-p
Moja kumpela 30 minut temu wyleciala na Majorke..ach jak jej zazdraszczam :tak:
 
megi u mnie 11:confused2: bigoss tez mialam w planach ale tez mam lenia
owca u mnie tez sie powoli pustki robia cukru mam na dnie, chyba bedzie trzeba po zakupy jechac jutro
ja to bym sobie na karaiby poleciala:-)
 
ciacho moze kiedys polecisz :tak::tak:
powiem ci ze wcale ta Majorka nie az tak drogo wychodzi , oni polecieli we dwojke na 7 dni , przelot , hotel 5 gwiazdek , wyzywienie sniadanie plus kolacja , to wyszlo im 1200 euro :tak: wiadomo ze w sezonie letnim byloby drozej...
moze i ja kiedys gdzies polece hmm...:laugh2:
 
niby nie az tak drogo chcoiaz z drugiej strony prawie 5tys za tydzien czasu na dwie osoby to i tak sporo na nasze zarobki
ale niestety u was maja lepsze oferty niz w polsce dlatego czesc polakow kozysta z niemieckich biur podrozy
 
reklama
owca po długich dniach męczenia odpuściłam. Jak tam ma wyglądać siedzenie na nocniku jak dotychczas to szkoda nerwów i stresu mojego i Pawła. Bedzie chciał to zacznie wołać zreszta skoro on nie mówi jeszcze to jak mi powie że chce siku....przyjdzie czas to będzie robił. Nocnik jest na widoku, jak sie go pytam gdzie powinien robić siusiu to pokazuje na nocniczek więc rozumie ale jest zniechęcony o niego a ja zmuszać nie będę.
 
Do góry