reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Madziarena- ja bym zostawiła stary zawsze potem mozesz kupic jakas spacerówke lepsza ;] a ten ma duze wygodne koła i po śniegu i po blocie pojedziesz i ładnie sie prezentuje ( to ten co na tablicy wystawilas?)
 
reklama
dzien dobry
o cho ale sie rozpisaly z rana:-D
marzenka ze tez masz sile takie rzeczy robic jak odsuwanie pralki itp. ja nawet jakbym chciala nie dama rady na sciska jest wstawiona
madziarena to bedziecie jak syrenki tyle w wodzie;-):-D
owca to jutro rozpoczecie roku ma hania?
 
Juz po robocie w domku
tak to ja moge pracowac po 3 godzinki i luz :-p:-p
kawke pije sobie teraz.
U nas sie ochlodzilo i na krotki rekaw jakos chlodno , chyba ze 20 st jest :tak:

Madziarena ja bym zrobila tak jak pisze Pr, zostawila ten wozek ilez to malenstwo pojezdzi w glebokim,
pozniej kupilabym lepsza spacerowke i tyle :tak:

Ciacho nie ma rozpoczecie roku tutaj :-D idzie jutro normalnie z plecakiem i ksiazkami
tyle ze pierwszy dzien to taki organizacyjny jest , ukladaja swoje rzeczy do szafek , opowiadaja o wakacjach itd :tak:
ale tak jak w pl apelu to tu nie ma :no:

Marzenka ty odpoczywaj a nie tak szalejesz z robota :rofl2: dawaj do mnie jeszcze sie znajdzie roboty troche jak tak lubisz :-p

Dzis zupka z zielonych szpragow , wczoraj ugotowalam to dzis luz ;-)
 
owca a wiesz ze tak lepiej ze nie ma rozpoczecia roku niby jeszcze taki luzniejszy dzien ale u was tez luz, nas plan lekcji podaja na rozpoczecie ale zdaza sie ze na jeden dzien i pozniej z dnia na dzien podaja, starsza nawet nie ma listy podrecznikow podanych:baffled:

a ja mam dzisiaj na obiad... sama nie wiem, jakas zdechla zupe ogorkowa i moze ziemniaki zrobie ze schabowym dla reszty aaa piecze mi sie szarlotka:-)
 
madziarena jezeli wozkiem bedziesz jezdzic tylko u siebie i okazjonalnie gdzies w miescie to tez nie widze sensu kupowac nowego bo jednak oszczedznosc bedzie wydasz na cos innego:tak:
 
reklama
ja juz po wizycie
mala zrobila nam psikusa i obrocila sie jest teraz glowka pod rzebrami...warzy 3600 no nic teraz tylko pozostaje mi czekac,,,,wychodzi na to ze wczesniej nic nie bedzie i pozostanie mi czekac na 27 albo przenosze....jeszcze do tego znow stan grzybiczny mam,,,przez 2 tyg mam tabsy dowcipne...szczerze to wszystkiego mi sie juz odechcialo....myslalam ze podzialamy cos wczesniej a tu taki klops......najwidoczniej mala nie gotowa jeszcze i wyjdzie kiedy ona zechce
moi pojechali na kajaki..ciekawe jak tam dawid pierwszy raz;-)
 
Do góry