reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej...
u mnie o 4 rano byla burza i popadalo a teraz znow cieplo sie zrobilo..
ja dopiero wrocilam do domu to jakas masakra...:wściekła/y:
mialam na 10 termin z mlodym na kontrole czy potrzebuje jeszcze logopede miec i tam zawsze 2-3 godz schodzi
bo tak dlugo badaja dzieciaki a dzis 4 godz tam spedzilam myslalam ze wykorkuje na tym krzesle...bo oni wolaja co jakis czas dziecko i ono samo idzie sprawdzaja uszy , mowe itd..:tak:
Takze doktorka powiedziala ze nie musi wiecej do logopedy chodzic , ze idzie do szkoly i tam troche sie poduczy slowek,gramatyki itd. a ze po szkole to dziecia sie nie chce juz i mam go nie meczyc wiec mlody szczesliwy :-):-)
Potem poszlismy na loda i hamburgera :-D..
Teraz w koncu kawke zrobilam, jeszcze jakis mlody nawet przystojny ciemny pan mnie odwiedzil bo przyszedl do wtyczki od kablowki cos zrobic hehe :-p:-p
Dzien mi zlecial jak nic , zaraz m wroci i mloda od kumpeli :tak:
Jutro do pracy , czwartek i piatek tyz :tak: najgorsze ze w piatek musze zabrac mlodego bo nie mam co z nim zrobic bo mloda bedzie juz w szkole :rofl2:
Kawe dopije i spadam zupe na jutro gotowac ;-)

Megi i jak wizyta u dentysty zabek naprawiony ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
owca nawet nie pytaj:no:
Jestem tak wkurzona na moją że szkoda gadać!!
Poszliśmy owszem ale nic jej nie zrobiła dentystka bo Zuzia zrobiła nam taka histerie jak by ją ze skóry ktoś obdzierał. Normalnie cyrk!!
Nie pomogły prośby groźby NIC:no: Nawet jak ja i mój z nią na fotelu usiedliśmy to dała sobie tylko zajrzeć i nic poza tym. Prężyła się więc na siłę nie było co. Powiedziała babka że z zębem nie da się nic zrobić że gdyby wcześniej poprzednia wsadziła trutke czy coś a nie rozwiercała tylko to by się ząb uratowało a tak on jest już ropny i jak czym prędzej nie wyrwie się go to zacznie nawet puchnąć. Ale co z tego jak do niej nic nie dociera, próbowaliśmy i nadal ją przekonujemy. Marne skutki. M się wkurzy to siłą ją zaprowadzi i będzie ją trzymał bo co?!:baffled: W Obrzycach babka nam kazała dzwonić że tam niby pod narkozą robią ale m dzwonił po okolicach i nikt tak nie robi nawet prywatnie tylko rwią w znieczuleniu miejscowym:/
 
owca to rzeczywiscie caly dzien zlecial, u ciebie juz prawie po wakacjach a u nas jeszcze 3 tyg:-D
megi no to bardzo niedobrze ciekawe co mloda zrobi jak naprawde nie bedzie mogla spac przez zeba? wspolczuje powaznie a wyrywanie w narkozie to nie jest az takie bezpieczne ale z drugiej strony lepsze to niz ma cos sie gorszego tam zrobic
chociaz to chyba kilka stowek kosztuje
u nas ida jakies chmury burzowe ale taka duchota ze nie dziwota
 
megi no to wierze ze sie wkurzylas na mala, tez bym sie wkur...ale moze trzeba jeszcze jedno podejscie zrobic :baffled:
W narkozie ja robilam hani zeby kilka na raz ale tutaj w De...2 lata temu :tak:
i sobie chwale miala zrobione za jednym zamachem i u nas nic sie nie placi dzieci maja to za darmo :tak:
ale w mczu zdaje mi sie ze tego nie robia...
czytalam kiedys ze w Zielonej Gorze robia zeby w znieczuleniu gazem rozwesalajacym :tak:
u nas tez ale dorosly placi 30 euro za 15 minut bo sama sie zastanawiam nad soba czy by tak nie zrobic :baffled:

Robie pierwsze pranko w nowym mieszkanku :-D
 
Megi- współczuję Zuzi tego bolącego zęba. Z jednej strony jej się nie dziwię, ze się boi, ja też bym panikowała. Ale może jak na siłę ją weźmiecie to da się wyrwać jakoś, bo przecież nie będzie chodzić z takim zębem bo to niebezpieczne, mówią, że można łatwo o infekcję mózgu jak się ma nie leczone zęby.

Owca- u nas popadało tak jak u was. Normalnie burza stulecia.

Pr- następnym razem jak trafię do lekarza to mu opowiem ten dowcip.
 
hej hej
qrcze jestem na l4 i mam mniej czasu niz pracowałam, padam na twarz :p hehe ale caly dzien na dworze z mała więc w taka duchote masakra - w basenie siedziala a ja chodzilam :) ale pospałam do 9;30 ;))
Marzenka Jadźka ?? zbliża sie cos :p ?
 
czesc :)
wiecie ze nie raz sie wystraszylam jak tak grzmialo:-Djuz myslalam ze urodze hehhehe..mlody sie nic nie obudzil az dziwne bo naprawde dawalo:-)
wiecie co moj mlody wiecznie pogryziony jest..na nogach to az ma czerwone plamy i troche jakby spuchniete...
megi ojej to sie porobilo..ale ja bym jazde zrobila tej dentysce....sama przyznala sie do bledu a dziecko sie meczy jej..jak spiep....la to niech naprawia!!!bo to jej wina.....teraz to juz wogule zuzia bedzie sie bala dentysty...jeszcze jak ja sie wezmie sila to juz wogule..zostanie to jej w pamieci na dlugo......ja bym jednak starala sie zrobic to pod narkoza...moj dawid tez nie chcial usiasc na fotel bo dosyc dawno nie byl ale jakos nam sie udalo po 3 tygodniach juz usiadl sam...pani mu robila zabka i nic nie zamruczal :-)i taki dzielny byl przed olivierem:-D
madziarena to dopiero 1wszy dzie urlopu:-Ddaj sobie odpoczac..mala smiga po podworku a ty czemu chodzisz a nie lezysz?ja wczoraj sie wzielam za lazienke..jej nie wiedzialam ze az taka brudna jest:szok:odsunelam pralke szafke a tak kosmos..upocilam sie jak stara juz nie na moje sily sprzatanie no ale teraz jestem spokojna kazdy pokoj lsni i jest ok...bo jak mi sie mala urodzi nie bedzie mi w glowie takie sprzatanie:tak:
owca i jak tam nocka w nowym mieszkaniu?
madziarena u mnie poki co piczka dalej boli domyslam sie ze szyjka dalej sie skraca no i konczyny mam jak z waty...tzn lydki pobolewaja jak przy dawidzie ale lekko a ramiona mam takie jakies dziwne...maz moglby caly czas masaz robic to wtedy nic nie odczuwam:-D
my dzis do miasta sprawy zalatwic i do zus musze sie dowiedziec co i jak mam zalatwic przygotowac.zebym jakies gafy nie strzelila;-)no a po poludniu lekarz:-)
 
Dzien dobry
, ja juz spacer zaliczylam u mnie sie ochlodzilo bylam w dlugich spodniach na krotki rekaw i chlodno hehe. Zaraz jade do pracy , dzieci dzis same beda
:tak::tak:
mam nadzieje ze spokoj bedzie a nie bede sie klocic hehe, dzis ostatni dzien wakacji :tak::tak:

Marzenka nocka dobrze , tylko goraco w tym domu mam caly czas 28-30 st :tak:
a tam na starym to mialam chlodno bo 24 :tak:
My tu spimy od soboty :tak:

Uciekam potem wpadne :-)
 
reklama
hej hej
ja tez witam tutaj- nie lubie jakos tego fb :/
u nas sie ochłodziło troszkę ale w domu sauna ...
Marzenka no to juz blisko bliziutko :) u mnie nie czas na wicie gniazda hehe zreszta nie chce mi sie :) alem głodna dzisiaj ojoj ale od ostatniej wizyty schudłam 1 kg :p młoda spi ja o 12 musze leciec do pracy po wypłatkę potem jakies zakupy :)
dalej mysle nad wózkiem:/i juz sama głupieje czy nie zostawic starego ...
ide dzis znowu do basenu wczoraj chba z 10 razy sie kąpałam ;) mała była w wodzie 3 razy po 1,5 godz hehe :p ale woda cieplutenka :) a basen wielgachny jak na nia :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry