reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ania mowie ci masakra jakas no teraz czekam jeszcze pol godziny az wychnie pierwsza warstwa jakiegos gooowna ktorym smaruja i beda jeszcze raz malowac a reszte zrobia w poniedzialek zimno mi jak cholera i najgorsze ze musze siedziec w domu grrrr mam juz maksa
 
reklama
ania mowie ci masakra jakas no teraz czekam jeszcze pol godziny az wychnie pierwsza warstwa jakiegos gooowna ktorym smaruja i beda jeszcze raz malowac a reszte zrobia w poniedzialek zimno mi jak cholera i najgorsze ze musze siedziec w domu grrrr mam juz maksa

wiem tym czarnym czyms to chyba jakis lepik albo cos takiego a wiesz co mi jak wysmarowali to tylko raz tam na laczeniach tej papy a potem okapy zalozyli i potem czekalam 1,5 godz na beton na wylewke no ale wtedy temp na dworze byla powyzej 25stop moze dlatego teraz na raty robia i 2 razy smaruja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
albo zeby skarg nie bylo
a na balkon nie mozna przez 3 dni wejsc bo musi schnac
wspolczuje bo pogoda do doopy i na pewno w domu zimno:wściekła/y::wściekła/y:
u mojej sasiadki robili przez 3 dni bo ciagle padalo i przez 3 dni musiala w tym balaganie siedziec
 
aniu teraz spoldzielnia wymyslila ze nie robia juz lepikiem i papa tylko jakism takim czyms jak farba a jak goscie mowili drozszym czym o 30 zl od rolki papy ktorcza wystarzcza na 3 balkony a to gowno na 1
 
Helol
Witaj Nadia.Gratuluje
Marzenka Twoj Dawidk ma czworke i piatke????:-Dno to widze po kolei ida mu zeby:-ptroche od konca:rofl2:
ja po spacerku, mlody spi, kolo 17 kolejny zalicze.moje dziecko dzisiaj zjadlo na sniadanie wreszcie parowke i kanapke jak na normalne dzieko przystalo:-):-):-)bardzosie ciesze bo on tylko mleko by pil.a dzisiaj tylko raz wypil i na noc dostanie.a normalnie potrafi 4 razy dziennie dostac a to za duzo.na obiad wszamal papryke faszerowana z ziemniakami.dostal od babci prezent na roczek juz-krzeselko i stoliczek bo lubi siedziec na takim w zlobku.i bezrekawnik puchowy ktory kupuje mu juz dluuuuuuuuugo i wreszcie ma.
Niuska bedziesz w najblizszym tygodniu w gorzowie? mialabym cos dla Ciebie.a wlasciwie dla malej.mam pare rzeczy do oddania takich mniejszych jakbys chciala, jakies kapciochy rozowe ktore mama kupila Rafalkowi:sorry:nie wiem po co rozowe:eek:i rozne takie pierdolki.
 
witajcie
my juz po spacerku:-)
blondi dawidkowi wyszly dwie dolne jedynki:-D
ale babcia fajny prezencik sprawila malemu:-)
kochana moj mleczko to tylko dostaje 3 razy w ciagu calej doby tzn wieczor w nocy i rano,a twoj rafalek to duzo pije mleczka:szok::szok::szok:
ee piekna to ty juz masz duze dziecko skoro zjadl parowke:-D:-D:-D:-D
no ja niestey ale bede musiala jechac w sobote do zg,dzwonila pani ze szkoly ze nie moze mi wyslac te dokumenty bo jesli zagina na poczcie to ona bedzie miala duzy problem,mowi zeby ktos odebral w moim imieniu oczywiscie na pismie ale kurcze nie znam nikogo by do zg jezdzil:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Marzenka to zmien te zeby na tym potworku ponizej bo tam ma 4 i 5 :))))
no moj to mleko bez konca moglby pic.ale ja sie nie dam hihi.musi jesc co innego tez w jakis ludzkich ilosciach.bo on pije na noc 330 kaszki , w dzien 270 mleka na raz.strasznie to duzo i tak odkad skonczyl pol roku.czas na zmiany :)
 
Hej ja na chwilunie:-):-)
bo robie farsz na bulki z pieczarkami wymyslilam sobie hehe

Marzenka to jutro bedziesz napewno?? bo musze do megi sms poslac czy ma przyjsc...

blond super prezenty maly dostal super babcia sie spisala :-):-) a mleka to naprawde duzo pije hehe szymon pije tylko 1 raz na noc i to 200 ml + 3 miarki kaszki tam dodaje :tak::tak:....
kiedy do gorzowa wracasz?

dobra babeczki ja teraz uciekam zerkne pozniej tutaj pa
 
mlodej idzie kolejna 4 i jest megamarudna polozylam ja teraz do lozeczka i drze sie jak:wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieje ze zaraz zasnie bo od rana jeszcze nie spala....

asia-ten rafal to ma dobrze z ta babcia;] a ty z mama;]
a rozowe kapciochy moze sie bratu przydadza??:-D
 
Helol
Niuska bedziesz w najblizszym tygodniu w gorzowie? mialabym cos dla Ciebie.a wlasciwie dla malej.mam pare rzeczy do oddania takich mniejszych jakbys chciala, jakies kapciochy rozowe ktore mama kupila Rafalkowi:sorry:nie wiem po co rozowe:eek:i rozne takie pierdolki.

jutro mam wizyte poloznej wiec jutro odpada, ale w czwartek bym mogla podjechac do gorzowa.

my dzisiaj bylismy na pierwszym spacerku :-) pogoda ladna byla wiec trzeba korzystac poki mozna :-) nocki mam nieprzespane, w dzien odsypiam ale i tak zmeczona jestem:-( najgorsze ze maz teraz jezdzi do zielonej gory i nie ma go caly dzien :-( ale w nocy mi pomaga jak juz jestem padnieta to mala sie zajmuje zebym mogla chociaz chwilke sie przespac :-)
 
reklama
a to takie buty z tymi balkonami co miesiac cos nowego a ciekawe dlaczego tak zmienili...
blond no super prezenty babcia sie szarpnela:-):-D
ty narzekasz ze rafalek za duzo pije mleka a moje to moglyby non stop platki jesc:wściekła/y:
 
Do góry