reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czy to zle ze marcelek zasypia mi przy melku?? bo kurde na innym forum dziwnie zareagowaly mamcie... ze nib na zeby zle itp..
 
reklama
Ja jestem :-)

Ja nie wiem czy żle... mój prawie zawsze zasypia przy cycu... najlepiej mu jak leży między mną a M i w naszym łóżku... chwile poguga, chwyci cyca i zasypia... a jak nie zaśnie przy cycu to dajemu mu miśka-pacynke w którą sie sam wtula:szok: i w minute zasypia...
Mam pytanie... Czy któraś nie chciałaby sprzedać może ubranka do chrztu? bo stwierdziłam że po co mam kupować nowe skoro ktoś znajomy może mieć a dziecko miało to na sobie ze 3godzinki i tyle kasy wydał na chwileżeby ubrac... a tak może sie zwrócić po części...
Wogóle nie wiem jak mamy go ubrać... to jest zima... no i kurcze widzieliśmy dzisiaj taki niby kombinezon z grubegopolaru biały, i nie wiem czy pod spód go ubrać w jakąs koszule i spodenki no i śpiochy+rajtuski czy może to ale jako śpiochy i jeszcze wrożek go włożyć...
No ale jak któraś coś ma to byłabym zainteresowana...
 
I znowu kilka zdjęc... Tak lubie je pokazywać... Dziewczyny, pokażcie też zdjęcia waszych dzieciaczków i swoje... bo ja jeszcze nie widziałam :-( a bardzo ciekawa jestem....
AAAAAAAA... i może byśmy sie tak umówiły faktycznie któregoś dnia, ja sie dołączam do grupy chętnych bo zaczynam sie okropniaśnie nudzić w domku...

Już zna sie na pieniądzach... 10zł wziąźć nie chciał:-p




i ma wszystko i wszystkich w nosie


uśmiecha sie przez sen (pewnie śnią mu sie aniołki)- pucowato tu wyszedł


Tak ładnie trzyma główke :-)


Z tym misiem uwielbia spać
 
moj babelek mial kostiumik po starszym kuzynie -pozyczony, iec nie pomoge...

oki mamuski lece spac :**
kasia niuuuuuuuuuuuuuuuuuuuniek przeuroczy :tak::-)
 
Hej, hej, jestem i ja :-)
Czy cos moderatorzy poprzestawiali, ze od wczoraj mialam problemy by wejsc na nasze gorzowskie forum??? Czy to moze u mnie cos sie pomieszalo:confused:
W kazdym razie ja juz po imprezce,bardzo fajnie bylo:tak: Olenka zachwycona byla, bo salon przyozdobilismy mnostwem balonow, no i dostala mnostwo swietnych prezentow (zabawek w szczegolnosci). I teraz mam spokoj, bo dziecko mi od tych zabawek na krok nie odchodzi a ja moge robic co chce:-) Ciekawe jak dlugo to potrwa;-) Ale ogolnie to troche zla na siebie bylam po tym roczku, bo tyle sie wszystkiego narobilam, a czesci wogole z lodowki nie wyciagnelam na stol bo w tym calym zamieszaniu zapomnialam...:wściekła/y: No ale goscie i tak mieli co jesc, a w sumie to jedli chyba bardzo malo, bo mi teraz cala lodowka sie ugina pod ta sterta salatek , ciast, deserow itp... A ja wyjadam na sile ile wlezie i niedlugo bede szersza jak dluzsza, choc i tak juz brzuchol mi sie wielki zrobil i to nie od jedzenia...:sorry:;-) A tu jeszcze jak na zlosc maz mi sie na angine rozchorowal i przez ten bol gardla nie chce mu sie jesc, wiec w oproznianiu lodowki mi nie pomaga:baffled: Ja tez "pociagajaca" jestem ostatnio, tzn katar mam potworny, echhh... Zaprosilabym Was z checia do siebie teraz, bo ciasta i innych smakolykow u mnie teraz jak nigdy pod dostatkiem, no ale przez ten jeden klębek wirusow anginowo-katarowych w moim domu , to niestety nie ma o czym mowic....:-(
Kasiu sliczny ten Twoj synus!!:tak::-D Rozkoszny jak niewiem co:tak::-)
A co do ubranek do Chrztu,to niestety nie pomoge, bo typowo dziewczece wdzianka moje corcie mialy, no i nie na zime, a na lato, bo obydwie w maju chrzczone... A jak chcesz zobaczyc pare moich fotek to zajrzyj na Nasza Klase - Lilianna Krawiec, Gorzow:tak:
Larvuniu co do tego zasypiania z butelka to niestety prawda, ze to zle... Przekonalam sie o tym na wlasnej skorze (a raczej na Ali zebach). Moja Ala tez tylko z cycem zasypiala, lub (pozniej) z butelka, a w nocy jak sie budzila to tez butle dostawala i tak z nia spala... A jak miala ok 2 latka rzucila jej sie na zeby prochnica butelkowa, ktora tak szybko postepowala, ze mala stracila przez to 4 przednie zeby u gory:-(I teraz chodzi taka szczerbata bidulka. Wiem ze kilkoro dzieci z jej przedszkola ma to samo... Wiec na prawde trzeba uwazac, lepiej porzadnie nakarmic malucha przed snem, potem zabki umyc i dopiero do lozeczka klasc, a w nocy jak sie jeszcze budzi na jedzenie to odczekac az zje i wyciagnac z buzki butelke. Choc musze sie przyznac,ze mi, chociaz juz mialam taka wielka nauczke, ale nie zawsze udaje sie "dopilnowac" by Ola zasypiala bez butli w buzce:zawstydzona/y::sorry:
 
nie odzywałam się tak długo bo mój mężulek miał urlopik i spędzaliśmy ze sobą każdą wolną chilkę :)
u lekarza byłam i powiedział, że rozszedł mi się troszkę szef alenie jest to nicpoważnego bo nie całlkiem i sam się zrośnie..
lili ja też miałam dzisiajkłopoty żeby wejśćna forum..alesię udało...:)coś chyba namieszali...
kasiu jesli chodzi o chrzest to z tego co wiem to robimy tego samego dnia :) i ja też nie wiem w co ubrać moją Zuzę. dostałam taką białą sukienusię alenie wiem czy jakieś śpiochy pod spód i becik czy co, bo raczej zimno będzie..jesloi becik to będe musiałakupic...sama nie wiem...
 
bry...
poczytalam ale nie bede sie rozpisywac dzis, mam duzo pracy a jutro wstaje juz o 4.00 i tez mam pelno pracy....

milego wieczorka kochane!!!!

ps. lili fajnie ze impreza sie udala :-) co do jedzonka to spoko, przynajmniej nie musisz teraz gotowac i sie meczyc w kuchni :tak:

kama fajnie ze spedzasz czas z mezulkiem, ja z moim widuje sie dziennie max 1 godzine i idziemy spac :-( raz na 3 tygodnie wypada ze mamy 1 dzien wspolnie wolny. No ale juz niedlugo swieta wiec troszke czasu bedziemy razem :tak:
 
Kama, Kasia ale Wy chcecie trzymac Wasze maluchy w kosciele w becikach? Moj chrzesniaczek byl chrzczony w tym roku, na poczatku kwietnia, zimno wtedy jeszcze bylo, a on byl normalnie w wozku i w swojej "codziennej" kurtce i spodenkach cieplych ubrany, a tylko pod spodem mial eleganckie ciuszki na impreze w lokalu. Dzieci ktore byly chrzczone razem z nim tak samo mialy. A maluchy i tak w wiekszosci przesypiaja w wozkach swoj Chrzest, wiec nie wiem czy ten rozek to dobre rozwiazanie. Ewentualnie mozna kupic do wozka jakis bardziej elegancki kocyk, zawsze to praktyczniejsze i tansze od becika, a jak sie malucha wyjmie, gdy ksiadz bedzie chcial glowke zmoczyc to mozna owinac go w ten kocyk i tez bedzie ladnie. Ale to tylko ja tak sobie mysle ze bym tak zrobila, jakbym miala dzidze w zimie chrzcic...:tak: A pozniej w domku (czy lokalu), to juz raczej cieplo w miare bedzie, wiec maluch moze byc ubrany w eleganckie bardziej ciuszki :-)
 
reklama
Lili gratuluje udanej imprezki
Kama a gdzie chrzcisz?ja w Katedrze 25.12...
Co do ubranka to dzisiaj w watralu byłam i tam mają takie świetne grubaśne polary na chrzciny... i stwierdziliśmy że takie coś pod spód śpioszki i na wszelki wypadek jakiś biały kocyk... bo mój mały to sie nawet do rożka czy becika nie zmieści...a w sumie zależy mi na tym żeby w kościele ładnie wyglądał bo w domu to go bardziej na luzie ubiore już...

A TERAZ APEL
Do wszystkich!!!!!!

Portal nasza klasa stał się prawdziwą enklawą pedofili. Przez nikogo nie
niepokojeni, zakładają swoje domy, rodzinki, jest nawet dom dziecka
nasza-klasa.pl/forum/17/29290, szpital dla dzieci nasza-klasa.pl/foru /7/2616
(lektura ciężkiego kalibru). W profilach tych osób są zdjęcia dzieci podkradane
z naszej klasy, ale również z innych portali (i wbrew obiegowym opiniom nie są to zdjęcia golasków). TO MOŻE BYĆ TWOJE DZIECKO z opisem "Jestem brudny, kto mnie wlucha, sukam domu itp, pocałuj moją cipkę".
Próby interwencji u moderatorów naszej klasy kończą się usunięciem pojedynczego zdjęcia, cały profil i fora, na których uprawiają cyberseks ze zdjęciami dzieci zostają nietknięte.
Nie można tego tak zostawić.
Proponujemy zmasowany atak. Jeżeli zależy Ci na oczyszczeniu naszej klasy z tego bagna NAPISZ KONIECZNIE MAILA DO OBSŁUGI nasza-klasa.pl/support ze zgłoszeniem nadużycia (krok 2 - inne nadużycia) i wklej treść (można dodać jakiś link z konkretnym profilem):

Żądam usunięcia wszystkich profili z treściami pedofilskimi, w przypadku braku reakcji ze strony moderatorów usunę własne konto.

Wyślij tego maila do wszystkich swoich znajomych (również poza naszą klasą), nie bądź obojętny!!!!!!!!!!!!

Wpiszcie w wyszukiwarkę n-k "sukam" "ne mam" same zobaczycie, o jakie profile chodzi. Jestem wstrząśnięta, bo zostało skradzione zdjęcie córeczki mojej koleżanki - właśnie w profilu "dziecka", które "kwawi z pipki"
 
Do góry