reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witam z kawa , w koncu piateczek :-):-)

u nas popadalo dzis troszke :tak:

Siedze w domu i czekam na 3 paczki mam nadzieje ze ktoras przyjdzie jak bede w domu a nie jak pojade do ortodonty...:rofl2:

Future masz racje , po co mala puszczac i placic kase jak i tak jestes teraz w domu :tak:
ezoja jak dzieciaczki dobrze , zdrowe , grzeczne ? ;-)
Ciacho spisz ? :-p
 
dzien dobry
owca no co ty, ja nie spie juz w sumie od 6 dzieciaki wstaly o 6:30 a ja dopiero z zakupow wrocilam bo autem bylam, nie chcialo mi sie taszczyc tych ciezarow,
halo ezoja, co tak krotko? jak dzieciaki zdrowe?
 
Krótko?? :laugh2:
Heheheh no żyję żyję...
Dzieci tfu tfu zdrowe. U mnie spoko, nie wiem czy doczytałyście na FB biegam znowu :laugh2: Mam z kim to biegam... brzuszki robię, na kolację jem owoc... Jest fajnie ;-) W domku się układa póki co, dzieci grzeczne mężu tYż ;-)
Właśnie piję cappucinko :-)karmelowe... mmmm pycha!
 
biegaj biegaj, do lata kawal czasu, ja tez znowu cwicze bo biegac nie moge, a z owocami na kolacje uwazaj bo maja sporo cukru
 
hej hej :)
my też wczoraj u dentysty - mi robił jednego ząbka - 70 zł za białą plombe :/ a Amelka ma wszystkie zebiska zdrowe - za rok do kontroli :)
Póxniej jechałam do pediatry i dalej podawać małej flavamed do oczu i noska dostała krople dziś wydaje mi sie ze juz lepiej, inhaluje solą fizjologiczną ale czy to pomoże nie wiem
ja też zawalona jestem wrrr kupilam syrop *spam* i krople *spam* i stosuje ...dzis wieczorkiem w przedszkolu spotkanie noworoczne dla rodziców dzieci beda wystepowac :) Future pewnie ze nie ma sensu niani płacić jak siedziesz w domu, ale trzymam kciuki, zeby sie jakas praca naraiła :)
U nas dizs wieje fuujjj juz chyba zima idzie :/
 
madziarena to zdrowia dla was, a zima idzi, wialo u nas cala noc wiec na 100% bedzie zmiana pogody, zreszta niedawno przelecil snieg:eek: a wiecie ze wczoraj wieczorem bylo 11 stop?
 
reklama
ciepło ciepło było, chociaż wiało. Ok 20.00 byłam biegać to miałam ubrany krótką bluzkę a na to polar tylko i gorąco mi było...
 
Do góry