reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzin dobry
ezoja to juz pewnie w GW
u was tez tak leje laski? normalnie barowa pogoda i moglby byc chociaz z 10 stop. alez narzekam :-D:-D
owca a ty pewnie w robocie
 
reklama
hej hej
ale nudy ... miałam iść z małą na spacer a cały czas pada i pada wrrr a chciałam sobie kupić jakiś ciuszek na chrzciny Hanki. Dziś była położna - mała waży 4450 i mierzy 60 - czyli od wyjścia ze szpitala 1,5 kg i 6 cm - w ciągu m-ca. Idę dokumenty wypełniać na becikowe, odezwę się później coś mnie dziś głowa boli ...
 
u nas już nie pada nic i cieplo 13 stop:-)
a jak wam sie podoba nowa szata forum? bo teraz totalnie inaczej:-D
madziarena to ładnie ci urosła i przybrała na wadze:-)
 
ciacho a moze nawet byc:-D
ja mloda usypiam w bujaczku i mam nadzieje ze poprasuje bo lezy mi od 2 dni a zaraz nastepne bedzie.
u mnie narazie nie pada ale sie niechce wychodzic,wyjde po obiedzie..
madziarena to pieknie przybrala:tak:
ja jutro skladam wniosek mam nadzieje ze teraz juz bedzie ok...
 
Hej...wrocilam
weszlam na bb i lekkie zdziwnie jakos mi tu dziwnie teraz wrr...:rofl2:
musze sie przyzwyczaic do nowej szaty ech..po co to komu...

u mnie tez przelotnie pada i jest 13 st wiec ok
zrobilam sobie goracy kubek w ramach obiadu :tak:

kobita mnie wkurza ta dzisiejsza i zastanawiam sie czy nie zrezygnowac :baffled:
bo ciagle cos jej nie pasuje wrr...paniusia jedna..
mam oferte jeszcze jedna nowa ale nie wiem bo troche za daleko a godzine w jedna strone jechac to mi sie nie usmiecha i nie wiem..
musze pomyslec :tak::tak:

Ide cos dzieciaka zrobic do jedzenia potem wlece :tak:
 
halo
Madziarena- ładnie Hania przybrała :) ja czekam az Gosia zacznie rodzic i jedziemy :) ide z nia do porodu :D:D teramin ma na 29 ;] ciekawe kiedy sie zacznie :)
Ja tez dzis potluczona wstałam dzis z mega bolem glowy ze sie nie moglam podniesc z lozka
 
heja
taj ja w g-wie cały dzień... właśnie wróciłam
Książkę wzięła ale wróciłam już bez. Teściowa zakosiła, bo wyjeżdza sobie do sanatorum jutro... na Marcelka ur ich nie będzie. Szkoda, no ale cóż... do nas im daleko ale w góry to nie. Tam nie narzekają że muszę tyle jechać km....no cóż.

zmęczona jestem tym wyjazdem. Dzieci podziębione, dostały syropki i za parę dni po odstawieniu syropku i ingalacji mam zapodać im szczepionkę na 3 miesiące jednemu i drugiemu.Ciekawe czy coś to da.

Pozdrawiam Was i idę porządek zrobić bo rano wszystko na hura było ;-)
 
mnie jakos lupie w plecach:sorry:chyba sie przedzwigalam
owca mowisz paniusia:-Dgodz w jedna strone to troche dlugo co nie
ezoja a co to za szczepionka?
my bylismy na spacerku po 14 wrocilam po 16 i mala od razu lepiej..po 18 juz zasnela na szczescie dzis nowego nic nie jadlam a wczoraj skusilam sie na lyzke surowki z kapuchy i mialam za swoje:crazy: meczylismy sie od 15 do 21.30 masakra nie mialam sil nawet isc sie wykapac...ale poszlam bo mycie glowy rano nie bardzo mi teraz pasuje.. niechce miec zatok zawalonych..w razie czego zaopatrzylam sie w espumisan.
kroma kurde od tych mat mozna zwariowac ciezko sie zdecydowac,,,zdecydowalam ze pojde do sklepu dzieciecego i kupie z baby ono w sumie ta sama cena a tez fajne..karuzele ma z projektorem wiec jej starczy:eek:
 
reklama
hejka

Marzenka- no można oszaleć. A nam się karuzel z fp z projektorem zepsuła i kupiłam nakręcaną. Mam jeszcze jeden projektor Kubusia Puchatka i też zepsuty, a u mnie nie ma nikogo kto by naprawił. Piszesz, że mała tak reaguje na to co jesz. U mnie Antek strasznie je piąstki i się denerwuje i płacze, zauważyłam czerwone dziąsło w miejscu dolnej dwójki. Ciekawa jestem czy to ząb. Bo on kolek nie ma. W sumie płacze tak z pół godziny przed snem.

madziarena- ładnie ci panna rośnie. Mój ma ok 68 cm wzrostu. Więc twoja długaśna jest i szybko urosła te 6 cm.
Ezoja też jestem ciekawa co za szczepionkę im dajesz.
 
Do góry