reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciacho no to super i używajcie słońca ile wlezie i dobrej pogody :tak:
Nie wiem jak później ale do czwartku ma być po 33 stopnie! Tosz to lato :-D

megi
na fejsie widziałam, sto lat dla Was!!!
 
reklama
Witam

ciacho- zazdroszczam:-)............ ja niestety musze na wyjazd nad morze poczekać. Najpieerw malowanie przedpokoju, nowe mebelki, a potem jak będzie pogoda to też się wybierzemy.

megi - wszystkiego najlepszego! sto lat dla Was

Ja dziś po pracy kimke strzeliłam, a potem z małym na placu zabaw siedziałam.
Młody się wyszalał, ja pogadałam, teraz kąpiel i spać.
 
EZOJA ja młodego w nocy jak dotknęłam to też był cały mokry (spał w samych bokserkach) a dzisiaj spokój :p Więc może od tej gorączki... Którejś nocy też był taki gorący że z M myśleliśmy że ma temperature, a on 37,2...

KROMA współczuje alergii... oby odpuściło troszke

U mnie też po wizycie, no i ginka powiedziała że nóżki zaciśnięte oczywiście, ale jakby jajka się pokazywały :p więc dalej niepewniśc, no ale ja tak jak obstawiałam tak obstawiam nadal że mam chłopczyka pod serduchem... Sugerowała pójście na 3d ale dla mnie najważniejsze że maluszek prawidłowo się rozwija a z płcią wytrzymałam 30tyg to wytrzymam jeszcze 10

Poza tym waga 1,290 więc nadgoniło maleństwo i jest 2dni większe Szyjka oki, zamknięta, wody oki, długośc szyjki 3,7. Maluch bardzo wstydliwy bo i buźke zasłaniał i jajka (bądź nie) też... Tak więc jest nadal jak chciałam: niespodzianka

Mojemu M szczęka opadła, zresztą innym też :p A ja dziś już miałam w ręku rózowe bodziaki, ale odłożyłam :p

Mam troche niski hematokryt ale mówiła ze narazie mnie nie chce szpikowac sztucznymi witaminami, mam jeśc dużo buraczków i czerwonego mięsa, a za miesiąc zobaczymy
 
Owca- ale bym zjadła placków, ale takich od mojej mamy.

Casteczko- w sumie ja miałam też jechać na sobotę nad morze, ale z racji tego, że mi Olka i ja się pochorowałyśmy to odpuszczam. A wam zazdroszczę.

Jadźka- to ci sporo urosło dziecko. A co do płci to się w końcu ujawni.
 
hejo
u was tez taka burza byla w nocy?:szok::szok::szok:kto by sie spodziewal:-)u mnie jakos 2 godz walilo:baffled:
jadzka to pieknie ci dzidzia urosla;-)ciekawe ile moja mala warzy;-)jutro sie dowiem:-)mysle ze gdzies z 1500 ma;-)
to wychodzi na to ze chyba do samego porodu bedziesz miala niespodzianke;-)
aneteczka a coz to za remont wam sie szykuje?;-)ja tez sie wczoraj polozylam ale jak zwykle dawid nie dal mi sie zdrzemnac to poszlam z nim na plac..ale za to padam szybko wieczorem;-)
ciacho to sie siostrzencem nacieszylas pewnie;-)
 
u nas też burza była ok 4.00 czy 5.00 nie pamiętam :-D Fajnie ochłodziło trochę i nawodniło i tak powinno być co noc teraz a w dzień 22- 25stopni ;-) Ma być dziś ciepło też :tak:

Miłego dnia ALL :-)
 
dzien dobry !!

jedno dzieci wyprawione pojechalo do szkoly
a druge mlodsze ma dzis wolne , bo na 11 idziemy do szkoly za zapoznanie z wychowawczynia i nowymi dziecmi :-):-)
Teraz kawke sobie pije :tak:
U nas tez cieplutko a wrecz ma byc goraco :tak:

Kasia fajnie ze z dzidzia wszystko dobrze i ladnie rosnie :tak: ja tez mialam niespodzianke z Hania bo nawet nie chcialam wiedziec :-p bylo mi obojetnie wtedy i fajnie sie czekalo ;-)

ciacho zabierz mnie ze soba nad to morze ;-);-)
 
hej hej
u mnie też waliło i nawet grad padał :/ no ale już duszno i gorąco się robi :)
też bym sobie nad morze wyskoczyła ... wczoraj robiłam dżemy i musy z czereśni dziś będe próbować ;) duże już te wasze dzieci :p moje 2 tyg. temu miało niecałe pół kg :p hehe no ale już bliżej jak dalej więc czas się kulać, tylko jakoś ciuchów brak już sama nie wiem co nosic do pracy :/
 
reklama
hej.

dzieki za trzymanie kciukow :) przydalo sie, bo nieoficjalnie zdalam :) moglismy wziasc arkusze z zadaniami i kazda sobie podpisala i zaznaczalysmy odpowiedzi a ze wieczorem w internecie byly juz odpowiedzi to sobie sprawdzilam, i z czesci pierwszej z 50 pytan odpowiedzialam dobrze na 39 a z drugiej na 20 pytan odpowiedzialam dobrze na 17 wiec ja sie bardzo ciesze z takiego wyniku :tak: myslalam ze nie zdam bo byl trudny w porownaniu do zeszlych lat ale jakos poszlo, jeszcze tylko jutro napisac i koniec :-)

Ja juz w pracy, goraco u mnie sie robi bo na poddaszu jestem, ale szefowa ma mi przywiesc wentylator dzisiaj wiec mysle ze nie bedzie tak zle :)

Ja na wyjazd nad morze tez musze poczekac bo urlop dopiero w sierpniu ale moze na jeden dzien sobie wyskoczymy na weekend jak bedzie ladna pogoda :tak:

Kurcze Marzenka Jadzka Madziarena wy juz tak wysoko w ciazy jestescie jak ten czas szybko leci, nie wspomne juz o kromie co praktycznie na ostatnich nogach juz jest :-)

Aneteczka doczytalam o przedszkolu, domagaj sie rozliczenia z tej kasy bo to cos podejrzane jest. U mnie to co miesiac sie placi 12 zl na komitet ale dzieciaki maja zawsze jakies wyjscia, slodycze jakies kupowane, jak do zoo jechalismy to kawe dla rodzicw z tych pieniedzy kupowalismy a dla dzieci soczki. Teraz 29.06 mamy festyn rodzinny w przedszkolu ale za nic placic nie musimy, dzieci uczeszczajace do przedszkola maja wszytsko za darmo a reszta bedzie musiala placic ale to kasa idzie na doposazenie przedszkola, beda tez jakies licytacje rzeczy robionych przez dzieci itp. A nie probowalas na Maczka przeniesc?
 
Do góry