reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

kroma grzmoty jak grzmoty ale lało niesamowicie, zreszta dzisiaj tez lalo nieziemsko
a twoj M wczoraj nie wiózł kogoś na slub? bo widziałam go na osiedlu a moze to nie bylo on;-)
 
reklama
megi a wlasnie patrzalas w aptekach ile kosztuje?
kroma a u was w nocy burza byla?u mnie chyba nie bylo...no chyba ze tak spalam mocno:-Dza to wieczorem byla ok 21
ciacho ja robie to co m lubi i wiem ze sie zje:-)
mlody juz ma okularki;-)fajnie w nich wyglada
milej nocy:-)
 
Hej...

u nas na szczescie bez burzowo hehe
w miare cieplo bo 20 st . moze byc nawet
mezus wrocil szybciej dzis to skoczylismy do banku i do sklepu po napoje :tak:

Marzenka pokaz Dawidka w okularach :tak::tak:
duzo placilas za okularki?..
ubiera je chetnie?

megi fajny inhalator , oby dobrze sie sprawdzal :tak:

Jutro idziemy ogladac mieszkanko , ciekawa jestem jak wyglada i mam nadzieje ze nie bedzie wilgoci w nim :baffled:
moj wzial taki maly przyrzad z pracy ze moze do scian przylozyc i sprawdzac wilgotnosc scian hehe...
bo wiadomo ze wlasciciel nie powie czy jest wilgoc czy nie ma...a jak mam wylozyc 2 tys kaucji to wole sie upewnic :tak:
Trzymajcie kciuki :-)
 
hejka
wpadam na chwilę bo zaraz znów wybywam ;)
byłam wczoraj oglądac wózki mąż ma 3 typy: Mutsy, X-lander X-move no chyba, ze XA ale nie ma mozliwosci montazu spacerówki w 2 kierunkach, a x move ma no i Espiro Evo ;) ale mamy jeszcze raz no i raczej zamówimy x-landera.
Marzenka pokaż Dawidka w okularkach :)
Ja uciekam dzisiaj z mala do sali zabaw ogromnej na dzien dziecka.
Owca trzymam kciuki. Daj znać co i jak !
 
hej
my dzis do zwierzatek jedziemy ;-)z placu zabaw tam na miejscu rezygnujemy bo cos dawid kaszle:baffled:
owca dawid nosi wiadomo sa momenty ze sciaga ale ogolnie jest ok;-)dalismy 270zl duuuuuuuzo ale co zrobic jak trzeba...
daj znac jak obejrzycie te mieszkanko;-)
madziarena a wam zycze milego dnia ;-)cud ze przekonalas meza na nowy wozek:-Da te x landery wcale takie tanie nie sa nowe:baffled:dlatego ja sie ciesze ze mi sie udalo kupic prawie nowy uzywany i to za jakie grosze;-)z mlodym tez mialam spacerowke nie do siebie i jakos dalismy rade;-)ja nie narzekalam;-)
 
Marzenko no to udanego dnia;) a karuzeli i tak nie ominiecie :p za cene biletu nie warto :p
Co do wózków - miałam okazje kupic x-landera xa 3w1 za 500 zł ale mój mąż nie chce używanego i tyle - albo nowy albo wcale ... no nic uciekam byee
 
hej laski
alez pogoda wlasnie mnie deszcz zlapal na zakupach:baffled:
marzenka cena okularow normalna, najdrozsze zawsze sa szkla
madziarena troche dziwnie twoj podchodzi ale skoro maci kase i chce tyle wylozyc za wozek to kupowac
 
Ja też nie widzę sensu kupować nowego i przedrażać skoro za używane ale w dobrym stanie lub bardzo dobrym można o dużo mniej zapłacić ale jak ktoś faktycznie ma kasę to pewnie kupować:) Mnie by było szkoda nówki ze sklepu kupować. Wózki teraz takie drogie...
owca oby mieszkanko wam przypasowało:tak:
Kurcze pogoda nie nastraja na nic:/ Chcemy Zuzie zabrać na występy koło kina ale nie wiem. Muszę skoczyć do sklepu po zakupy na dziś i jutro żeby nie latać. Kluski ziemniaczane z kapustką chcę robić a dzieciom jakąś zupę. Mąż jutro wybywa na jedną dobę na jakąś przeprawę nad wisłę, po co to nie wiem ale taki rozkaz. Będą spać pod gołym niebem niemalże:/
 
my w koncu nigdzie nie pojechalismy przez pogode:baffled:
wrocilismy z zakupow udalo mi sie w koncu kupic make owsiana;-)teraz ciasteczka to juz wogule zdrowe beda i ciasta:-D
megi hehe a moj czesto ma takie wyprawy i co zrobic ..ida 35km na pieszo czasem bezsensu ale takie jest wojsko:-D
ja tez chcialam kupic nowy wozek...ale jak mi kumpela zaproponowala to czemu mialam nie skorzystac..duzo zaoszczedzilam a mam prawie cala wyprawke w cenie wozka....a tak wydalabym duzo wiecej i ciesze sie ztego bardzo....to co mialam po dawidzie musialam oddac takze nic mi to nie dalo bo teraz i tak musialam zakupic;-)ale nie ma co gdybac kazdy robi ja uwaza i na ile go stac;-)
ciacho mowisz ze to normalna leca okularkow?za oprawki dalismy 210zl a szkla 60zl.
owca daj znac:-)
befatka nam znow zanikla:baffled:
 
reklama
Hej !!

no wiec bylismy zobaczyc mieszkanko i jest fajne , przytulne takie :tak:
to jest 2 pietro ostatnie...pokoje dwa wieksze i jeden mniejszy ogolnie 68 mkw :tak:
lazienka z duzym oknem :tak: kuchnia tez wieksza niz mam teraz :tak:
ogolnie fajne jest i do tego garaz do wynajecia tez :tak:
Tam mieszka taka babcia i w sierpniu sie wyprowadza bo maz zmarl i ona na kawalerke idzie :tak:
Ale mowi ze dzis i wczoraj byli juz jacys ludzie ogladac..wiec nie wiem czy nas nie wyprzedza :-(
w poniedzialek szybko z rana dzwonie do spoldzielni i pytam czy jeszcze wolne jak tak to robie termin i jade tam...;-)
Takze trzymajcie kciuki zeby nikt mi go nie zwinal ;-)
Klatka fajna czysta i tylko 6 rodzin :tak:

Marzenka mnie sie wydaje ze duzo dalas za oprawki ;-)
ja jak kupowalam dla mlodej to zaplacilam 150 zl za cale okularki :tak:
No ale to zalezy kto jakies oprawki wybierze...
ja za 300 zl kupilam jej 2 pary okularow zeby miala na zmiane ;-)
jedne ma niebieskie oprawki a drugie bordowe w kwiatki :tak:

Madziarena to fajnie ze mezus zgodzil sie na wozek :-):-)
skoro chce nowy to niech kupuje...
ja tez jak dziewczyny kupilabym raczej uzywany przynajmniej gleboki bo dziecko szybko wyrasta z gondoli
wiec mozna kupic w naprawde dobrym stanie i za polowe ceny zazwyczaj :tak:
no ale jak maz sie upral tak to niech kupuje hehe ;-);-)

Ale dzis nudny dzien :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry