reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej hej w ten deszczowy dzień.
Marzenka wolne od przedszkola ??? Oj nieee jakbym raz tak Amelce zrobila to cwaniara juz by zawsze chciała, nie ma tak dobrze ;) Ale idą jeszcze jutro i wolne do niedzieli.
Kroma jak tam wizyta ? Ja jadę zaraz odebrać wynik bo robilam poprawkę wrr aż mam stracha!
Pogoda lipna, pewnie po przedszkolu mała padnie to chyba dziś z nią się położe i choć jeden raz pośpię w dzień.
Uciekam pracować bajuu !
 
reklama
uff jak sie wzielam za robote to u mlodego przeglad w szafie zrobilam i prawie udalo mi sie oproznic jedna komode i bedzie dla malej;-)
madziarena moj nie ma takich problemow:-Dostatnio bardzo chetnie idzie do przedszkola i nie marudzi a dzis mi tak spadl ze schodow:szok:prosto na twarz:szok:pozniej w parku nie zauwazyl kraweznika i tez gleba biedny sie poryczal bo przy kumplu to zrobil i bylo mu glupio:tak:
poki co zrobilam ciasteczka owsiane z dodatkami i czekam az ostygna;-)zobaczymy czy dobre wyszly;-)
pr w lidlu fajne sa koszulki dla dzieciakow fajnie sie piora i nie ma z nimi zadnego problemu;-)
 
Hej...

w koncu slonce dzis mamy :-):-) i jest 21 st wow ;-)
przynajmniej pranie mi wyschnie :tak:
ale co z tego jak widzialam pogode to od jutra do soboty ma znow padac deszcz :angry:
Zupke gotuje sobie bedzie juz na jutro :tak:
Mam na oku jedno mieszkanko , blisko szkoly dzieciakow 5 min drogi fajne jest na 2 pietrze :tak:
wolne od jesieni , ale jak zobaczylam kaucje to sama nie wiem...
jest strasznie wysoka bo 2 tys euro !!..masakra nie wiem czego taka wielka
normalnie to 1000 - 1300 maja..a tam taka wielka...
nie wiem ale zadzwonie do spoldzielni i dowiem sie co i jak :tak::tak:

Ciacho jak corcia dokad pojechali ??...

ciekawe jaka pogode ma eZOJa nad tym morzem :baffled:

Marzenka co tak ci sie maly nawywracal? dobrze ze nic mu sie na tych schodach nie stalo
:tak:
:tak:
 
Hej
Nie chce mi się nic, miałam złą noc. Zuzia narzekała że ją ząb boli, Paweł marudził i płakał bo gorączki dostał, pół nocy zarwałam. Zbiłam i dziś wczesnym po południem znów dostał temperatury. Płaczliwy jest cały dzień. Nie wiem czy to od postawionych baniek wczorajszych:confused: ta gorączka? Jutro alergolog w końcu. Brak mi sił na te choroby Pawełka:-( Mąż też wyniki rozmazu krwi odebrał ale nie znam się na odczycie...jutro się dowiemy. O 13.00 trzymajcie kciuki oby to nie alergia. Smutno mi.
 
megi widze ze zdolowana jestes:-(
bedzie dobrze ;-)
no ale czemu banki by mialy mu zaszkodzic:baffled:
my bylismy w odwiedzinkach u kumpeli i jej dzieci...
jak fajnie ze juz jutro m bedzie:-)
 
hej!
Megi trzymam kciuki za wyniki. Trzymaj się, będzie dobrze!
Marzenka Amelka dalej nie wierzy, że tata wraca i nie wyjeżdża hehe jest w szoku :) Moja też chętnie idzie do przedszkola, najgorzej, jak ma wstać hehe, ale jak cwaniara widzi, że może sobie zrobić wolne to mnie wyczaja i potem też chce jak jej się nudzi :/ oj moja też ostatnio coś się przewraca hehe
Owca nooo kaucja znaczna, ale może warto :)
no właśnie ciekawe czy pgooda eZoji dopisała :) od nas dziś wyjeżdżają nad morze, w przedszkolu pustki :p
Uciekam pracować bo dziś ostatni dzień :)
 
reklama
Do góry