reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
pr to trzymam, na pewno wszystko bedzie ok:tak:
owca ja generalnie tez nosze czapke albo kaptur ale ja mam zatoki od dziecinstwa to jak raz sie zlapie to doopa blada do konca zycia
u nas leje no rany piekna mamy jesien tej zimy:-D
 
Witam
PR ja trzymam żeby ok było:tak:
U nas też po staremu, Zuzia dzisiaj ma bal karnawałowy, jadę z nią co by jej poklikać zdjęć na pamiątkę:) Będzie robiła za wróżkę księzniczkę:-D a temu że z dodatków wybrała różdżkę i koronę:-D

ciasteczko czekaj, czekaj jeszcze nas zima zaskoczy, oglądałam wczoraj prognoze pogody i już od soboty przez kilka dni ma padać sam śnieg i na minusie:tak:
 
megi tez widzialam prognoze ale zgodnie z tym o wczesniej mowili juz teraz tez noce powinny byc na minusie tu sie zmienia codziennie cos innego podaja to tylko prognoza nie ma 100% pewnosci
a mroz jeszcze przeboleje ale nie snieg, ostatnimi czasy go nie lubie:no:
 
Amelka ma jutro bal i tez bedzie ksiezniczka wczoraj kupilismy w pepco korone i jakies tam *******y a stroj ma po siostrze M;]
I zgubiła wczoraj zlotego kolczyka szlag:angry:
 
ooo pr wspolczuje, pewnie na sztyfcie byl co?
moja mloda nosi zapinane normalnie bigle, starsza dostala na urodziny od dziadkow zlote kolczyki ale uszy zaczely swedziec i spuchly:-( srebro tez sie czarne robi one generalnie jak moja sis uczulone
 
owca no zaczelam ze 3 tygodnie niby wczesniej, ale pwoiem ci, ze i Hesi zaczynałam szybciej dawac. oni mi rosna tak szybko, io ona i on byli tacy głodni. co godzine chcą butle mleka. przy czym nie mają zaparć ani innych problemów, ale wiesz o co chodzi, nie chce ich rozepchać, dlatego wprowadziłam juz kleik na noc, i owoce juz i soczki. i od wczoraj pierwsza zupka.
 
reklama
Do góry