reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Future z checia bym pojechala a musze gnic w pracy;(

A sie wam nie chwalilam co Janek mowi:
- miau
- hau hau
-peppa
hry, hry- robi swinka,
- dziadek,
-baba,
- mama,
-tata,
- amela,
-koko,
- amm
-kaszka
-piciu
-pisiu, -pisac rsysowac:)
-sisiu
-eee
- uwaga- : Stary:):p
-ogórka,
- goła- golas,
- eba- chleba
- auto
-baja,
-lala
-misiu,
- niee,
-dydy, - gdzie ddy?
- dzidzia
-myj myj
i moze jeszcze cos przegabilam ale rozgadla sie chlopak w koncu i wsyztsko malpuje i szybko sie uczy;]
 
Ostatnia edycja:
haha, to pięknie mowi ;)
nasza zaczyna, jest narazie
hau hau
tiesek - piesek
kic - kotek, kicia
cacy
daj
am
tata
mama
baba
kupa
madzia
dziadzia
papa

i narazie chyba nic więcej,

zaczyna mowic nie daj, tylko daj mi, ale jeszcze nie zawsze

Pr tak mi się wbiło to jeziorko, ze bylyśmy w lubniewicach z Hesią i mamą. w galerie zaraz powklejam.
 
reklama
Kasia zdrówka !!!
Future dzięki, że pytasz P ostatnio po tygodniowym nie odzywaniu się stwierdził, że nie mógł się dodzwonić.. (nie wierzę w to, bo nigdy nie było takiej sytuacji ale spoko) no to na tyle:dry:
Fajnie, że udało Wam się skoczyć nad jeziorko, widziałam na fb świetne zdjęcia. Zaraz luknę do galerii :*
 
Do góry