reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ciasteczko- ja miałam 27, a jestem z moim jeśli chodzi o znajomość, bo o ślub to i tak bym nie wyszła szybciej bo za co :-)
 
Megi też chyba o znajomości pisała bo po ślubie też ładnie są chyba 5 lat z tego co pamiętam, a ty 13 po ślubie?
 
Hej...
dopiero siadlam nogi mi w dupe wchodza
a jeszcze za godz po mloda musze isc kawalek :tak:

czy wam tez pozmienialo sie troche forum tzn czcionka taka mala dziwna??
widze o stazach mowa my tez mamy ladny :tak:

pogoda nijaka zimno pochmurno
kawke wypije i spadam do kuchni :-)
 
owca- to się nałaziłaś nie źle a ja czcionkę mam normalną

ciastecko- to ty młódka byłaś jak szłaś za mąż, szybciej wam 50 lat pożycia stuknie za to :-)

a ja zapomniałam że młody nie spał, i zasnął na kanapie, dobrze, że nie spadł, młoda też padła, jakiś dzień senny.
 
hej.
moja spi na werandzie.
znow zaczyna sypac u nas.


ale jedtem padnięta. Helek w nocy 4 razy się budził. co 30 minut. a o 3, to się tak uśmiechała, ze szok. chciala sie bawic. to jej ozsypałam zabawki, zapaliłam lampke, włączyłam muze i poszlam spac. i ona zasnęła szybko. ale jazda.

a ja glodna jestem, ze szok.

moj dzisiaj pozniej wroci i jutro, bo dzis mają Helendrów, wiec kolacje, restauracje, drinki na rzecz państwa haha.
 
FUTURE ja ciągle myśle o tym psiaku... ale ja go wziąźc nie mogłam :-( Szukałam na necie ogłoszeń o zgubie ale nic...


MARZENKA, KATGEN zdrówka dla dzieciaków... Marzenko a jaki masz antybiotyk?

BLOND no to niech brzuszek rośnie zdrowo,a za te 2-3tyg czekamy na wieści o pci:tak:.

U nas też nasypało. Młodego na sankach zawiozłam do przedszkola... I dobrze bo chociaż skorzystał bo śniegu już nie ma :dry:.

Zjedliśmy zupke bo M wczoraj nagotował, młody ogląda bajke,pewnie zaraz zaśnie\

Co do stażu znamy się ponad 7, parą jesteśmy 6,5 no a ślub to niecałe 8mieś... A wy to już macie ładne staże:tak:.
No i MEGI szczęścia w kolejnych latach

ASIEŃKO wszystkiego najlepszego!
 
reklama
jestem dzisiaj zdechla co za pogoda:dry: zrobilam sobie z mloda i z psem godzinny spacer i kupilysmy od razu hiacynty na dzien babci jeszcze cos dla dziadka trzeba kupic albo cóś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry