reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ja już kochane jutro napisze, ledwo widze, a jeszcze jutro kilkanaście fot do zrobienia:szok: dam radę:-):-) ale dziś juz lulu idę, buziaki :-)

 
reklama
Dzien doberek to ja z ranca pierwsza :-):-D
siedze sobie juz a kawusia,wstalismy o 7:50 i mloda ledwo zdazyla sie ubrac do przedszkola...oczywiscie musiala urzadzac swoja pyskowke :wściekła/y:
auto mamy naprawione m do 22 siedzial z kumplem w warsztacie i zrobili okazalo sie ze to jakis elektromagnez w rozruszniku poszedl
ale jest juz ok super..
wiec pojedziemy w tym tyg do wroclawia :-)..
dzis na obiadek serwuje jarzynowa nie bede sie wysilac a co...

Larvunia az takiego porzadku to ja nie mam w domu wiesz sama jak to przy malym dziecku zawsze gdzies zabawki leza porozwalane :-D
ale byla raz u mnie jedna znajoma i powiedziala tak"ty to masz w domu jak w muzeum":-D
ja to lubie miec porzadek i lubie jak wszystko jest na swoim miejscu..i nic na to nie poradze :-)

Beti a wiesz ze spaniem to ja lubie jakos wstawac wczesnie no to do 8 musze byc na nogach,a przy moich brzdacach dlugo tez nie pospie wiec rozumiesz :-)
ale jak bede miala takie duze jak twoje cory to bede sobie spala do poludnia wyspie sie za te czasy :-)

no nic zycze milego dzionka wszystkim:-):-)
 
Witam popoludniowo :-):-):-)

Larvunia dzieki za zaproszenie do przyjaciol,milo mi :tak::-)

my wlasnie wrocilismy ze spacerku pikna dzis pogoda jak wiosna :-)
oto focia dwoch rozbojnikow :-D:-D
zycze udanego popoludnia papa
 

Załączniki

  • spacerek razem.jpg
    spacerek razem.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 25
Czesc laseczki
Ja tylko na chwilke mala wlasnie zasnela ja pedze sie ogarnac i przygotowac do wyjscia bo jak sie obudzi to gonimy na spacer i maly shoping.
Madzia u nas tez piekna pogoda Troszke wieje jak zwykle ale slonaczko cudne az szkoda zmarnowac takiej okazji.
Do pozniej mam nadzieje
Milego dnia dla wszystkich buziaki papa
 
czesc mamusie :happy:
magda kobito ja cie chyba niegdy do domku nie zaprosze, bo jak u ciebie tak muzealnie to u mnie sie przerazisz, sprzatam tylko w weekendy :sorry2:a w tyg ogarniam tylko.
beti jak tam w pracy......
aaaaa bei kobito mam interesa do Ciebie a w sumie to narazie pytanie :sorry2: slyszalas cos o firmie NICO? ;-)
befatka Ty to tylko"na chwilke" a posiedzialabys dluzej z nami ;-)
marzenka najedzona? jak monol dzionek?
 
reklama
witaj larvunia:-)
u mnie dzionek minal ok,bylam dzis z moim na miescie od razu zaszlismy do smyka,bo ja juz wozek wybralam 2modele ale to on musial zdecydowac ktory bo to on bedzie przewaznie tachal i do bagaznika musi wejsc:-)
no i z takich modeli-
Tako JUMPER GŁĘBOKI, SPACEROWY, FOTELIK MAKED (4075719) - Świstak darmowe aukcje
Sklep BOBAS z wózkami dziecięcymi. :: Wozek gleboko-spacerowy CONECO V4
no i zadecydowalismy ze jednak ten drugi coneco v4 tylko ze tu minus taki ze pomimo tego ze mozna dokupic do tego fotelik producent tego wozka nie sprzedaje,przynajmniej przez 2 miesiace gora 3 mie bedzie ich wsklepach,no i teraz mam dylemat co tu robic?kupic osobno fotelik widzialam taki fajny z babyono chyba.zalezalo nam na 3 w1 ale chyba jednak kupimy osobno ten fotelik no chyba ze znajde gdzies na necie ten fotelik,
kochane co myslicie na temat tych wozkow?
potem pojechalismy do domku,ja segregowalam ciuszki co do prania ida i przebieralam co sie nie nadaje do uzytku,uczylismy sie obslugi pralki bo dzis byla pierwszy raz uzywana wypralam posciel,za bardzo sie balam prac ciuszki bo szkoda by bylo gdyby sie cos stalo z nimi:-)
ale pranie wyszlo super zadowolona jestem,a najbardziej z tgeo ze slicznie pachna bo tu w domu pomimo tego ze daje plyn to tak nie pachna,niewiem czemu a ma dopiero 2lata,
troche tam posprzatalismy i powiesilismy ta firanke co kupilam i slicznie wyglada:-)oczywiscie moj zawieszal gdyby cos:-)
co do sypialni to nie jestem pewna czy dobrze zrobilismy wybierajac ten czerwony kolor tzn karmazynowy przyplyw,moze troche zaciemny jest,teraz jest juz zapozno na jakies zmiany ale jesli poszukam jakis dodakow jasnych to wydaje mi sie ze nie bedzie tak zle,moze to my tak przyzwyczajeni ze wszedzie sciany sa jasne a tu nagle czerwien:-D
 
Do góry