reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

gdzie rodzić?pomocy

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Hej chciałam zasięgnąć porady.....mam obecnie łożysko brzeżnie przodujące i nie wiem czy będzie poród naturalny czy cesarka.Jestem w 22 tyg. i na dzień dzisiejszy po wizycie w szpitalu mam się zgłosić w 37 tyg celem rozwiązania i zobaczą czy naturalnie czy cesarka.Byłam tydzień w szpitalu Miejskim ale sama nie wiem gdzie mam teraz jechać może mi poradzicie ???????? proszę do jakiego ginek. chodzicie? bo ja do dr Sarapa?
 
reklama
Witaj, pierwszy raz rodziłam 2 lata temu w Bizielu ( bo tylko tam mogłam z cukrzycą ciążową) drugi raz ( 4 tygodnie temu) w Szpitalu Miejskim. Moim lekarzem prowadzącym w pierwszej i drugiej ciąży był doktor Skórczewski ( pracuje w Miejskim), dlatego też tym razem korzystając z okazji, że z cukrzycą mogłam rodzić w Miejskim pojechałam tam bez zastanowienia. Opieka super, warunki bardzo dobre, mój lekarz, który zawsze służył pomocą. W porównaniu z Bizielem, małemu po urodzeniu zrobili cały szereg badań, w Bizielu skończyło się na jednorazowym zmierzeniu cukru po porodzie, badanie słuchu i tyle. Na pewno naczytasz się różnych opinii, ale decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama :-)
 
Witaj, pierwszy raz rodziłam 2 lata temu w Bizielu ( bo tylko tam mogłam z cukrzycą ciążową) drugi raz ( 4 tygodnie temu) w Szpitalu Miejskim. Moim lekarzem prowadzącym w pierwszej i drugiej ciąży był doktor Skórczewski ( pracuje w Miejskim), dlatego też tym razem korzystając z okazji, że z cukrzycą mogłam rodzić w Miejskim pojechałam tam bez zastanowienia. Opieka super, warunki bardzo dobre, mój lekarz, który zawsze służył pomocą. W porównaniu z Bizielem, małemu po urodzeniu zrobili cały szereg badań, w Bizielu skończyło się na jednorazowym zmierzeniu cukru po porodzie, badanie słuchu i tyle. Na pewno naczytasz się różnych opinii, ale decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama :-)

hm...to byc moze przez dwa lata sie pozmienialo, bo ja tez z cukrzyca trafilam do Biziela i maly mial kontrolowany poziom cukru, mial porobione badania i ciagle ktos do niego przylazil. Poza tym babka z poradni laktacyjnej byla boska!!!!
 
A czy przy cukrzycu urodziłyście same czy było cc? Trochę się martwię bo chciała rodzić jak najbardziej naturalnie ale okazało się, że mam cukrzycę i nie wiem jak będzię z tym porodem. Możelepiej od razu załatwić sobie cesarkę, jak myślicie ?
 
A czy przy cukrzycu urodziłyście same czy było cc? Trochę się martwię bo chciała rodzić jak najbardziej naturalnie ale okazało się, że mam cukrzycę i nie wiem jak będzię z tym porodem. Możelepiej od razu załatwić sobie cesarkę, jak myślicie ?

Przy jednej i drugiej ciąży rodziłam naturalnie, cukrzyca nie jest chyba wskazaniem do CC, ja miałam jeszcze dodatkowo nadciśnienie indukowane ciążą i 10 cm mięśniaka (przy drugiej ciązy) i udało się naturalnie, poza tym to zawsze operacja, więc ja się nawet nie zastanawiałam na cesarką, chyba że lekarz by tak zalecił.

Pozdrowienia :-)
 
A ostatnimi czasy?

W miejskim na patologii są 3 osobowe sale, z tv lcd bez monet, wszystko wyremontowane, w każdym pokoju toaleta, prysznic w dobrym standardzie (czyste, zadbane etc)
A jak na porodówce nie wiem, ale pewnie podobny standard?


A jak w Bizielu?

2. Pozycje rodzenia, akcesoria łągodzące ból, ktoś się wypowie? Podobno najgorsza dla rodzących jest pozycja leżąca, czyli najpopularniejsza, czy jakiś szpital w Bydgoszczy daje inne możliwości rodzenia? Np podobno można rodzić w wodzie w Miejskim.
 
reklama
Witaj, pierwszy raz rodziłam 2 lata temu w Bizielu ( bo tylko tam mogłam z cukrzycą ciążową) drugi raz ( 4 tygodnie temu) w Szpitalu Miejskim. Moim lekarzem prowadzącym w pierwszej i drugiej ciąży był doktor Skórczewski ( pracuje w Miejskim), dlatego też tym razem korzystając z okazji, że z cukrzycą mogłam rodzić w Miejskim pojechałam tam bez zastanowienia. Opieka super, warunki bardzo dobre, mój lekarz, który zawsze służył pomocą. W porównaniu z Bizielem, małemu po urodzeniu zrobili cały szereg badań, w Bizielu skończyło się na jednorazowym zmierzeniu cukru po porodzie, badanie słuchu i tyle. Na pewno naczytasz się różnych opinii, ale decyzję i tak będziesz musiała podjąć sama :-)

Ja z cukrzycą rodziłam w Bizielu a drugie dziecko w MSWiA i lepiej wspominam.
 
reklama
Do góry