reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mąż nie chce seksu...

w sumie szkoda że Cie nie uprzedził przed tym że jest Bi :/ ... Jesteś z nim a tu sie okazuje że tak naprawdę Go nie znasz . Ja po rozstaniu dowiedziałam się że bił inną dziewczynę , że to typowa Patologia i siedzial w wiezieniu ...
 
reklama
Malenka podziwiam serio! Dobrze, że masz teraz nowego faceta przy boki a tamtym nie mam co się przejmować [emoji8]

Milinka tez masakra dowiedzieć się takich rzeczy po czasie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ewelka, poszperałem trochę w internecie, i znalazłem pewne niepokojące ogłoszenie które zamieścił twój mąż na pewnym portalu randkowym (gayowskim)

jestem cwelem pedalem 45 .szukam bezwzglednego sadysty ,nie lubiacego cweli .,ktory podda mnie torturom i karom cielesnym-chlosta przypalanie itp.piss scat upokorzenie publiczne w klubie,@@@anie bez gumy calkowite wykorzystanie finansowe-do zera-na koniec zniszczenie i kompromitacja cwela

nie wiem co mam o tym myśleć
 
reklama
Hej, moze poprostu przeżywa stratę dziecka na swój sposób, ja tez poronilam i to dwa razy i mieliśmy jakiś czas podobny problem ale to juz za nami:-) moze poprostu sie boi ze cos Ci sie stanie! Wielu mężczyzn sobie z takim problemem nie radzi :-( Poproś męża o szczera rozmowę:-) niech Ci opowie o swoich obawach :-) pozdrawiam :-)
popieram koleżankę może nie może sobie poradzić ze stratą dziecka
 
Do góry