reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gazy u niemowlaka

Mamusie pisze do Was bo już nie mam siły. Jestem mama prawie 3 miesięcznego chłopca. W 3 tygodniu zaczęły nam się wzdęcia i męczą one małego aż do dzisiaj. Stosowalismy już różne kropelki do tego priobiotyk, nawet syrop.na recepte Debridat, codzienne pasaże, podkurczanie nóżek ale nic nie dziala. Mały po prostu nie umie i nie puszcza baczkow. Cały dzień to dla mnie i dla niego męczarnia. Jedynie ulgę przynosi mu jak polezy na brzuszku ale baczki i tak nie idą. Robiliśmy wszystkie badania, wszystko jest w porządku tylko na usg wyszło że ma dużo gazów. Wyjście na spacer nie wchodzi w grę bo jest jeden wielki krzyk. I tak jestem uwięziona w domu przez dwa miesiące. Czy któraś z Was miała taką.sytuacje jak moja? Pocieszcie proszę:(
A probowaliście może Delicol/Kolzym ?
 
reklama
Odbijasz go po karmieniu ? Ja mojego odbijalam jak widziałam że jadł lapczywie. Do tego dawalam delicol i bobotic.
Młody potrafił dawać czadu całymi dniami. Ciągle chciał na ręce.

Pomogło nam chustowanie i dużo lepiej mu się spało na mnie. A że bobo tak szybko rosną to jak nie pozwolić się wytulic na mamie [emoji7]

Życzę dużo cierpliwości. Mój ma 11 mc dalej się cycujemy
A brzuszkowa masakra minęła ok 6 mc

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry probiotyk typu Dicoflor właśnie albo Biogaia, a w stanach niepokoju Viburcol. Doraźnie dawlismy córce jeszcze espimisan.
 
reklama
Do góry