reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki

Flamandko coraz piękniej wystaje.........

Dotka no piękny ciążowy się już zrobił...........

Mój 20 tc (pierwsze zdjęcie z pierwszej ciąży dla porównania)


attachment.php
_images_IMGP0513.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
sliczne brzuszki, mam wrazenie ze moj dzis w nocy mial wlasnie ten skok bo jak sie obudzilam byl juz spory ciekawe czy jutro juz tez taki zostanie i na zawsze ;)


rano jest mniejszy, ale popoludniami juz fajna pilka, wstawiam zdjecie robione wieczorem ;)

Ja też pod koneic dnia mam konkretny balon. :-) Zawsze robię zdjęcie z samego rana, bez jedzenia, wtedy jest dla mnie najbardziej obiektywny. :tak:

Milusia, no zaczyna się coś dziać!!! :-D Już go widać. :-)
 
Niebieska piekne zdjecia i super brzucholek! A Milusia to faktycznie chudzinka, ale sie ladnie zaokragla :-)
Mnie wczoraj wieczorem brzuch bolal i przez noc troche mu sie uroslo, ale dopiero co wstawialam zdjecie, wiec z kolejnym poczekam troche.
 
Pięknie Wam brzuszki rosną :-)
Gizmowa śliczna piłeczka
Milusia widać, że się zaokrągla
Dotka85 też widać powiększa się domek :)
Niebieska ładnie urósł i śliczne zdjęcia

To zdjęcie mojego brzuszka, jeszcze dość malutki
 
reklama
Do góry