reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Kornelka jest cudowna, a to ujecie z noskami naprawde przeurocze < connajmniej zrobione przez fachowca> :tak: corcia sliczna.....

A Emilka jak zawsze rozbraja oczami:-) boska po prostu:happy2::tak:
 
reklama
Gosia, oczy Twojej córy rozbrajają chyba każdego? (to pytanie retoryczne) Odpowiedź jest tylko jedna :tak::tak::tak:.
Mateczko - Kornelcia cudowna, śliczne to czarno-białe zdjęcie :-):tak:
 
Agusia, chyba na super pogodę trafiliście :tak::confused:. Fajne rozwiązanie z łóżeczkiem, żeby żadne robactwo nie wpadło :tak:.
Lenka też jest szczęściarą i ma prababcie i pradziadka (mama mojej mamy i tata mojego taty) :-)
I mamy taką sama husteczkę ze ściagaczem na uszka :-D:tak:
 
Agusia, z tym łóżkiem na dworzu fajny pomysł :tak: Ale się zdrowo dziecko wyspało na świeżym powietrzu :-)
Co do pradziadków a raczej prababć, bo Oli ma tylko 3 prababcie (pradziadkowie pomarli już baaardzo dawno temu), to tylko jedną ,mała zdołała poznać, babcię mojego męża. A moją babcię pozna w piątek jak dobrze pójdzie, bo się do niej wybieramy właśnie :tak:
 
Ale fajnie Agusia, zdjecia super.....wypoczelas pewnie, co?:-)

A co do prababc, to Julcia poznala 3 , teraz ma juz tylko 2 < z mojej strony>, ale nie sa az tak wiekowe;-)
 
reklama
Agusia miejsce fajnie do wypoczynku....

Filip ma tylko prababcie i pradziadka z mojej strony, rodzice mojego taty (mają 73 i 75 lat)...niestety reszta pradziadków nie doczekała, szczególnie zal mi babć mojego Tomka, bo zmarły naprawdę niedawno, a miały 95 lat każda....i nic nie wskazywało na to by szybko umarły....:-:)-:)-:)-(
 
Do góry