reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

kasiad, mnie lekarka powiedziała, że bardziej tuczy mleczko niz zupki. A ja wprowadzając zupki i owoce ograniczyłam posiłki mleczne
 
reklama
Oj, śliczne te lutowe dzieciaczki :tak::tak::tak:. I takie "dorosłe" pomału :rolleyes2:. Dawno nie wrzucałam nic z Andusiowych zdjęć, to chociaż ząbki Wam pokażemy (na 2 zdjęciu) ;-).
 
sliczne dzieciaczki wiec i ja wkleje ostatnie zdjecia Milusi.;-);-);-);-) aha tylko je musze pozmniejszac, hi hi.:-):-):-):-):-D:-D
 
Emilka slicznie wyglada w tych dwoch kiteczkach:-D
Milenka tez niezla laska:tak:;-)
Andrzejek, och niezly z niego przystojniaczek bedzie...a te zabki..cud miod i malinki:-D:-p
 
reklama
Do góry