reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Zdjec Naszych Pociech

Jenni widać zaskoczona śniegiem :tak:
Oli też pierwszy raz śnieg widziała, ale muszę powiedzieć, że jestem zdziwiona, bo tak jak się wszystkiego boi, tak śnieg jej się bardzo podoba, jak tylko wychodzimy na dwór, to woła "nieg! nieg!", łapie go do rąk i bardzo się cieszy :tak:
 
reklama
Irtasia śniegu u was więcej niz u nas w Poznaniu:tak::-) Jenni boska, widać że zaskoczona sniegiem:-)

a tu troche Hubka:

dinozaury są taaaakie duże
2v1ovfl.jpg


w paszczy dinozaura jest suuuuper !!!:-D
inwf3d.jpg


oto twórczość plastyczna mojej mamusi:
rm0iyt.jpg


Plastelinowy ludek idzie spać, trzeba go dobrze okryć kołderką :-D;-)
144mf6.jpg


a to po prostu HUbek:
29dicz8.jpg
 
Hubek przystojniak jaki skupiony nad ludkami z plasteliny;-) A i z mamą w paszczy dinozaura super fotka:tak: Uśmieszek z dołeczkami przeuroczy:sorry2::tak: Słodziak Mały z niego;-):tak:
 
Super foteczki ma Hubcio:-)
A ta ostatnia to mnie powalila na lopatki...;-)Przystojniaczek niezly rosnie....ach i te doleczki w policzkach.....slodki

Nono i mamusia niczego sobie....ach i jaka zdolna:-D
 
Irtasia:szok::szok: Jak ona to zrobiła:confused: Jakby Victor tak zrobił to bym była przerażona, że tak potrafi:sorry: Niezła z Jenni agentka;-) Musisz się z nią mieć skoro tak wszędzie wchodzi:-p
 
Irtasia:szok::szok: Jak ona to zrobiła:confused: Jakby Victor tak zrobił to bym była przerażona, że tak potrafi:sorry: Niezła z Jenni agentka;-) Musisz się z nią mieć skoro tak wszędzie wchodzi:-p
Wyciagam ja za nogi bo za rece sie niepozwala broni sie bo jej sie tam podoba i musze pilnowac zeby ja tam nikt nie zamknol:baffled:
 
reklama
Oj Irtasia, rzeczywiście musisz pilnować. Teraz sie cieszę, ze do mojej starej pralki nawet Maja by się nie zmieściła. Jedynie kot nam sie tam chował. Kiedyś zaczęłam załadowywać pralkę nie zauważajac go, bo jest czarny. Wystraszyłam się nieźle jak nagle mi całe pranie zpowrotem wyskoczyło.
Irtasia, super zdjęcie!!!!
 
Do góry