reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
Jako iż jeszcze nie kupiłam odpowiedniego lusterka do nowego mieszkania, artystyczna fota cieniowa :-p Już się nie mogę doczekać rozwiązania.. ;)
35.jpg
 

Załączniki

  • 35.jpg
    35.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 92
magda ale super to zdjęcie! nie ma to jak na drzwiach, co? ;-) artystycznie...

***
annaoj jaką ostatnią??? jeszcze jak brzuchy opadną, w drodze na porodówkę będziemy focić! :p
 
ostatnio z tak wielkim bebzolem;-)

Jak opadnie to już jakby mniejszy będzie.

Swoją drogą nie wiem jak ludzie mogą nakręcać poród. Nie chciałabym w życiu oglądać ani cudzego ani swojego:eek:
 
magdaj, karolina

Śliczne brzucholki:tak:

Ja też staram się teraz w miarę regularnie brzucholek fotografować :-) Raz pstrykam sesję sama, raz robimy sobie w trójkę rodzinnie z mężem :-) A to dzisiaj przed wyjściem na badania :

a423.jpg
 

Załączniki

  • a423.jpg
    a423.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 76
reklama
monia dziękuję :) trzeba sobie jakoś radzić..
Moja następna fota to chyba będzie zrobiona w szybie samochodowej w drodze na porodówkę :-)

Kademi super
piłeczka, mam nadzieję że na wizycie same dobre wiadomości były ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry