reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
Jako iż jeszcze nie kupiłam odpowiedniego lusterka do nowego mieszkania, artystyczna fota cieniowa :-p Już się nie mogę doczekać rozwiązania.. ;)
35.jpg
 

Załączniki

  • 35.jpg
    35.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 87
magda ale super to zdjęcie! nie ma to jak na drzwiach, co? ;-) artystycznie...

***
annaoj jaką ostatnią??? jeszcze jak brzuchy opadną, w drodze na porodówkę będziemy focić! :p
 
ostatnio z tak wielkim bebzolem;-)

Jak opadnie to już jakby mniejszy będzie.

Swoją drogą nie wiem jak ludzie mogą nakręcać poród. Nie chciałabym w życiu oglądać ani cudzego ani swojego:eek:
 
magdaj, karolina

Śliczne brzucholki:tak:

Ja też staram się teraz w miarę regularnie brzucholek fotografować :-) Raz pstrykam sesję sama, raz robimy sobie w trójkę rodzinnie z mężem :-) A to dzisiaj przed wyjściem na badania :

a423.jpg
 

Załączniki

  • a423.jpg
    a423.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 71
reklama
monia dziękuję :) trzeba sobie jakoś radzić..
Moja następna fota to chyba będzie zrobiona w szybie samochodowej w drodze na porodówkę :-)

Kademi super
piłeczka, mam nadzieję że na wizycie same dobre wiadomości były ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry