reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

MOnia - się naubierałaś za bardzo i za mało naoliwkowałaś - weź ej, popraw się:)
ale, ale brzuch konkretny już:) dużyyyy i nie mogę(wybacz)nie skomentować piersi - łoooo :))) zacne:)))
 
reklama
katjoshka.... pijesz do mojej poprzedniej foty???? :-p:crazy: no ja Ci dam!!! <foch>
piersi są w kiecce bez stanika, więc cudów nie ma. a rozmiar, no cóż...zawsze był D/E... teraz E/F.
 
Lori super zdjątka i brzuszek śliczny, Lili ma tam dobrze ;-)

Monia super wyglądasz a piersi nie wierze, że bez stanika u mnie wyglądają gorzej... nawet nie pokazuje się ludziom bez hehe;) a teraz to chadzam w górze od stroju kąpielowego... i łożeczko świetne:)
 
guziczek ja w nosie mam. cierpię o te upały więc niech ktoś coś powie... to strzelę między oczy :-p i serio serio...bez stanika, widać przecież bo flaczki wiszą.
 
monia zazdroszcze cycorków :-) Moje bez stanika sięgają tam gdzie Twój brzuch :-)
Ale to moja wina bo nie dbałam o nie jak miałam momenty chudnięcia i tycia
 
reklama
Lori aleeee sweet Lilkowy brzusio i ten pepek cudny normalinie LOVE!

monia brzusio Wikusiowy tez pokaznych rozmiarow sie zrobil a Cyc - pozadny :-)

Ja sobie bez staniczka teraz hasam ,niech maja poki sa duze i nie do kolan :) Ale sutki mam juz jak kolpaki od stara (wielkie):-D
 
Do góry