reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
jaki fryyyyyz u adaśka!!! :D u mnie Zuzia ma strasznie mało włosków. nie mogę sie doczekac,,kiedy jej urosną.. :D

PS. mamy ten sam domek z klockami,co za Adasiem stoi :)
 
rox Boo jest świetny!

Paulina Adaś ma piękne włoski, nie jedna dziewczynka mogłaby mu pozazdrościć! :-)

Paula Zuźka jest śliczna, ma super czapkę chciałam ją kupić ale dla M się nie podobała:eek: nie zna się.
 
Paulina, Adasio przystojny jak zawsze:-) Ma przepiękne włosy i oczęta:tak:

Paula
, Zuzia słodziutka, no i widać, że wyszczuplała na buzi w porównaniu do zdjęcia z lata:-)

Rox, Boo to debeściak:-)Pięknie człapie:tak:On taki elegancki i Ty też tak ładnie ubrana-jakaś uroczystość była, czy Wy zawsze tacy wystrojeni jesteście;-)?
 
paula cudna, wesoła Zuzka, cukiereczek:)))

rox te zsię zastanawiałam nad Twoim strojem do zabaw z Boo, cy to tak do kamery?? hehehehe
 
Dzisiejszy spacerek:) Hania byla przeszczesliwa
 

Załączniki

  • DSC01269.jpg
    DSC01269.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC01268.jpg
    DSC01268.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Wszystkie dzieciaczki śłiczniutkie!!!!!
Paula - Zuza uśmiech ma dookoła głowy i jest wypisz wymaluj jak tata:))
Rox: super!!!! brawo dla Boo.
Achanika: no jak ładnie na saneczkach:)
 
Do góry