reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Boże jak ja dawno nie wchodziłam na otwary
Oto Adaś DSCN5843.jpg
 
Ale cudowności!!!!
Kaammaa Julia wygląda jak duża dziewczynka, sama słodycz:))

Achanika Haneczka piekniutka i jak ładnie juz chodzi? ;)

Paulinaa Adaśko czaruś zawsze uwodzi:)

Katia na te psiaki to ja wymiękam bo ja zwierzolub straszny, wycaować całą gromadę po ich zapebne pękatych brzuszkach i noskach jak koraliki, miodzio!!!!!:)))))
 
macie rewelacyjne dzieciaczki i zazdroszcze wam tego, ze potraficie sie nimi chwalic..
ja niestety mialam juz kiedys nieprzyjemny incydent zwiazany z moimi prywatnymi zdjeciami (rowniez mojej córeczki) i od tamtej pory mam jakis uraz :( tak bardzo chcialabym wszystkim pokazać małą, a zrezygnowałam z tych wszystkich potrali spolecznosciowych typu "nasza klasa" i "Facebook" ... moze kiedys mi to minie, a w miedzy czasie bede sie zachwycac waszymi cukiereczkami :)
BOSKIE SĄ! wszystkie bez wyjatku!!! :)

katia - o matko jak ty sobie poradzisz z taka gromada i rocznym maluchem?!! :):)?! Powodzenia!!!! :)
 
aleks wstaw chociaż jedną fotkę córeczki :) :-)

a z gromadką sobie radzę, chodzę tylko co 2 godzinki tam zajrzeć, ich mamusia dobrze się nimi zajmuję sama, no i Gabi wypuszczam na dwór rano troszkę, wieczorem już mój mąż to robi, myślałam że będzie gorzej małe pieski + małe dziecko a jest ok :-D
 

Załączniki

  • Kasia3.jpg
    Kasia3.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry