reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

11 miesiecy Hani:)
 

Załączniki

  • DSC01080.jpg
    DSC01080.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC01078.jpg
    DSC01078.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC01015.jpg
    DSC01015.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Rox, mi się widzi Boo w takich półdługich ze zdjęcia nr 2 na przykład:-) Jak mu obcinasz włoski? Na śpiąco? A co dajesz na porost włosków? Tymka są krótkie z natury;-)
 
ja też lubie takie pół długie i czekam aż Kostkowi wreszcie urosną ale jemu z natury rośnie punk, bo po bokach króciutkie i mało a na środku długa grzywa:))))
 
rox ja mam problem żeby nie poruszone zdjęcie zrobić o zmianie pieluchy nie wspomnę:))) hehehe ... ale obcinanie włosów to już całkiem poza zasięgiem, poczekam aż mu urosną takie do ramion i wtedy wyrównam, mi się bardzo taki paź u chłopców podoba;)
 
rox fryzurka mojego synka to po prostu sama się taka stworzyła, urodził się taki włochaty i czarny - ze nawet ja bylam w wielkim szoku, a pozniej taki blondi sie zrobil - ale to po tatusiu bo mąż jest blondynem
ja już co prawda 2 x podcinalam mu wloski ale tylko tak delikatnie bo on sie nie daje, a juz znowu musze wkroczyc z nozyczkami bo do oczek mu leca
dziekujemy za mile slowa
 
reklama
Do góry