reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Paulinaa - Adaśko poważny jak nie ten sam, ale dalej słodziak:-)
Black ślicznoty słodkie, fajnie razem wyglądają, ciekawe czy będą jak te papużki nierozłączki:-D
Topoleczka dzięki za miłe słowa, mamy jeszcze karuzelę, tam są takie dzwięki lasu i on je bardzo lubi, na razie nie sięga do niej jeszcze bo dopiero zaczyna stawać ale jak jeszcze łóżeczko było wyżej to ciągnął mocno i zastanawiałam się tylko czy jak by urwał któryś z elementów to nie było by tam czegoś małego co mógłby połknąć i chyba stąd te zalecenia zeby ściągać ją dla starszych rzeczy. Na razie jeszcze nie ma problemu ale pewnie za miesiąc , dwa się z nią porzegnamy...:-(
 
Ostatnia edycja:
Zdjęcie0028.jpgZdjęcie0018.jpgZdjęcie0021.jpgwitamy sie i pokazujemy:-) jutro 10 miesiac
 
tak stara sie jak ja trzymam za jedna raczke to lepiej kroczki stawia:) oczywisvie jeszcze sie potyka albo casem jej sie nogi poplacza ale juz jej ladnie wychodzi chodzenie
 
Black, śliczne są te Twoje córeczki, jak laleczki, naprawdę już niedługo to wcale nie bedzie widac między nimi różnicy wieku.
sandrq, nie mogę uwierzyć że mała już a rączkę chodzi :) Jejeku, dopiero rozmawiałyśmy na forum o tym czy dzieci przekręcają się z brzuszka na plecki itp a tu już niedługo same będą biegać :)

to i my się przypominamy :)

tak już sobie stoję


 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry