reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Agniecha, ale przystojniak Ci w domku rośnie:-)

Sandrq no to pięknie malutka Ci chodzi:tak:! Ostatnio załatwiałam jakąś sprawę w mieście i był tam chłopiec, który miał 11,5mies. i chodził tak, jak Twoja córcia, więc Mała zdolna jest niesłychanie:-):-)
 
reklama
A to mój Bartusiek
IMG_5238-1024.jpgwe wrześniu
IMG_5152-1024.jpgw sierpniu
 
justyś - mnie też fotka z piwem nie przyupadła do gustu, wybacz ale jakoś piwo i niemowlak mi nie pasuje - poza tym synuś śliczny
sandraq - mała pełzałą i czworakowała? Pytam bo jestem przeciwna prowadzaniu dzieci kiedy same jeszcze tego nie robą, różowa panienka - słodka jest
agniecha - jaki zadowolony synuś, ślicznie
szczęscie - Bartusiek superek
 
Szczerze to miałam mieszane uczucia czy to zdjęcie w ogóle wstawić i chyba się nie myliłam podejrzewałam że tak możecie zareagować.

Ale ono było zrobione dla żartu,bo mały sie rwał do puszki bo mu się podobała taka świecąca, no trudno widocznie mamy różne poczucie humoru.
 
Laura po prostu zrobiła siostrze porządek:-DA co na to Gabrysia? Śliczny pokoik tak w ogóle:tak:

Czy Laura już się bawi takimi klockami? Interesują ją? Bo teoretycznie chyba są od 2r.ż., więc się zastanawiam.
 
reklama
Topoleczka - ona uwielbia jej tam siedzieć w tych domkach - do tego są jeszcze zwierzaki i sklep (z innych zestawów) - i jest szał ciał. Ostatnio podglądała Gabrysię jak ta się bawiła odkurzaczem i sama teraz "odkurza" po swojemu - czadersko to wygląda. Bawi się bardzo fajnie zwierzakami, samochdzikiem. To są duże klocki więc nie ma szans by je połknęła czy coś w tym stylu. Moim zdaniem takie proste zestawy (jak wstawiłam linka w innym wątku) są już jak najbardziej wskazane dla maluchów - polecam także serie z little people - one mają dźwięki i zwierzaki / ludziki są z gumy.

Bardzo dziękuję - mnie również podoba się Gabi pokój - niestety są różowe ale przy żółtych ścianach i dodatkach w innym kolorze da się przeżyć (córa sama wybierała meble)

e: mama czyli ja oczywiście musiałam posprzątać po Laurze - a w czasie sprzątania mała przeniosła się do swojego pokoju i tak zrobiła meksyk :-D
 
Do góry