reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Heh, ja jak się wczoraj męża zapytałam, czy zrobi mi zdjęcie brzuszka, to jakoś tak dziwnie na mnie spojrzał, chyba nie był zbyt zachwycony tą propozycją, zupełnie nie rozumiem czemu :p Ale jeszcze go przekonam, bo aparat leży i się kurzy, a w sumie oprócz usg to nie mam jeszcze żadnych zdjęć z ciąży... no, może jedno mam, bo w rocznicę ślubu udało mi się namówić go na naładowanie baterii do aparatu i osobiście wzięłam sprzęt do torebki na spacer ;)
Tak więc dzięki za motywację, postaram się niedługo też jakąś fotkę brzusia zamieścić. ^^

pozdrawiam
 
My robimy zdjęcie brzuszka co 3 tygodnie, później chce zrobić z tego czarno-biały kolaż, a na razie widzę, jak rosnę ;-)choc i tak przerażam się jak widzę się na innych zdjęciach :-D

Kruszynka, nie łajaj, już wklejamy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co z wami? Chwalcie się waszymi pięknymi brzusiami, bo wszystkie są piękne i te małe i te duże.. :-):-)

Kruszynka a Twoj brzuszek?
Mowisz i masz:)
Moj poczatek 31tyg wlasnie swiezo po sniadanku
:)



Heh, ja jak się wczoraj męża zapytałam, czy zrobi mi zdjęcie brzuszka, to jakoś tak dziwnie na mnie spojrzał, chyba nie był zbyt zachwycony tą propozycją, zupełnie nie rozumiem czemu :p Ale jeszcze go przekonam, bo aparat leży i się kurzy, a w sumie oprócz usg to nie mam jeszcze żadnych zdjęć z ciąży... no, może jedno mam, bo w rocznicę ślubu udało mi się namówić go na naładowanie baterii do aparatu i osobiście wzięłam sprzęt do torebki na spacer ;)
Tak więc dzięki za motywację, postaram się niedługo też jakąś fotkę brzusia zamieścić. ^^
pozdrawiam

Nadarienne ja robie sobie sama i w sumie to moj maz mnie sam do tego nakłonił:)hehe, czekamy wiec na fotoski.

My robimy zdjęcie brzuszka co 3 tygodnie, później chce zrobić z tego czarno-biały kolaż, a na razie widzę, jak rosnę ;-)choc i tak przerażam się jak widzę się na innych zdjęciach :-D

Pasibrzuch jak to sie przerażasz przeciez to piekne fotki jak brzunio rosnie:) Zobaczysz jak bedziesz to milo wspominac i z jakim sentymentem, mysle ze to fajowy pomysl z tym kolazem:))
Piekny ciazowy, okraglutki brzuszek!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny ja tez styczniowa:) nowa na tym forum-piekne macie brzuszki:) a to moje malenstwo:) 27 tc:)
 

Załączniki

  • 123958.jpg
    123958.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 40
Cudne brzuszki :tak:

Golanda u Ciebie pomału brzuszek wyskakuje ;-):tak:

Golanda widac roznice, zaczyna wyskakiwac do przodu !

Dzieki kobitki, ja tez mysle ze wreszcie ruszyl i juz teraz bedzie coraz bardziej widac. Fajosko, za 5dni zacznie sie 8mies i wreszcie bedzie widac juz ciaze:))

Witam dziewczyny ja tez styczniowa:) nowa na tym forum-piekne macie brzuszki:) a to moje malenstwo:) 27 tc:)

Witaj Achanika, piekna fotka dzidziusia:)
 
reklama
Do góry