reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
A moj brzuch wciaz nie rosnie :szok: Wieczorem jak sie najem to cos tam widac, ale rano to juz zupelnie nic. Plasko prawie..

Ruchow tez jeszcze nie czuje.. W czwartek wizyta - mam nadzieje, ze sie wtedy uspokoje.
 
A moj brzuch wciaz nie rosnie :szok: Wieczorem jak sie najem to cos tam widac, ale rano to juz zupelnie nic. Plasko prawie..

Ruchow tez jeszcze nie czuje.. W czwartek wizyta - mam nadzieje, ze sie wtedy uspokoje.

Nie martw sie!
Ja zaczelam 23tydz. i od niedawna czuje ruchy, a brzuch mam tak maly ze tylko ja go widze, a nikt inny i sie pytają gdzie ta ciaża?
Spokojnie, masz czas.


Pasibrzuch piekna córunia!!!!!!!
 
Dziękuję wszywtkim w imieniu córci za komplementy. Widzę, że już się zaczyna. Później będzie jak u mojej koleżanki-ma córcię 3-letnią, jak laleczka. I co? Jak coś zbroi, to wszyscy jej odpuszczają, bo jest taka słodka. I nikt koleżance nie wierzy, jak mówi, że mała to małpa :-D:-D:-D

A moj brzuch wciaz nie rosnie :szok: Wieczorem jak sie najem to cos tam widac, ale rano to juz zupelnie nic. Plasko prawie..

Ruchow tez jeszcze nie czuje.. W czwartek wizyta - mam nadzieje, ze sie wtedy uspokoje.

Sylwkasz, ja też mam rano mały brzuszek, za to wieczorem wyglądam już jak słoń :-) ruchy też chyba dopiero zaczynam czuć, bo wcześniej to były bulgotki, a teraz czasami coś gdzieś poczuje mocniejszego. No i chyba te motylki pod żebrami to jednak córa, choć wydawało mi się, że to za wysoko. Ale na usg widać było, że stópki ma na twarzy, więc jak wyprostuje w górę, to akurat pasuje mi to miejsce pod żebrami :-D
 
Dokladnie! na moim z nfz widac biala wieką plame, nawet zarysow dziecka nie widac, kompletnie nic!Jak przeswietlona klisza!Zalamka!:(
moje takie same, nie widac nawet zarysów :no: za tydzień ide prywatnie na usg 4d, to wreszcie zobaczę moje Maleństwo :-D

Sylwkasz, ja też mam rano mały brzuszek, za to wieczorem wyglądam już jak słoń :-) ruchy też chyba dopiero zaczynam czuć, bo wcześniej to były bulgotki, a teraz czasami coś gdzieś poczuje mocniejszego. No i chyba te motylki pod żebrami to jednak córa, choć wydawało mi się, że to za wysoko. Ale na usg widać było, że stópki ma na twarzy, więc jak wyprostuje w górę, to akurat pasuje mi to miejsce pod żebrami :-D

ja rano tez mam mały, ale wystaje i tak, a wieczorem, a własciwie już w południe jest duży i czasem mocno mi ciąży. Ruchy czuję od jakiś 2 tygodni, i to takie porządne, że mnie budzą w nocy.

a to ja kilka dni temu:
p8290576.jpg
 
reklama
Do góry