reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Ja dzisiaj znowu wrzucę zdjęcia robione w pracy, ale dzisiaj jesteśmy dokładnie na półmetku :tak::-D:tak:

20090828002.jpg


20090828004.jpg

Pasibrzuch piekny, zgrabny, ciazowy brzuszek!!!!
Moim zdaniem wyglada super!
 
Pasibrzuch masz chyba najwiekszy brzuszek ze wszytkich forumowiczek :))

Powiem na pocieszenie wszystkim o duzych brzuszkach, ze wczoraj spotkalam sie z kolezanka, ktora jest w 9 miesiacu ciazy. Jak widzialam ja w 4 miesiacu to miala brzuch olbrzymi, myslalam, ze jak ja teraz zobacze to bedzie wielgachna hihi , ale okazalo sie, ze wyglada calkiem zwyczajnie i wcale nie ma bardzo duzego brzuszka.
 
śliczne brzuszki!

Pasibrzuch. E tam, ten Twoj brzusio wcale nie jest taki duuuzy ;). Jest przeuroczy :) Twoj M musi byc bardzo dumny ;) (wasz dzidziuś rośnie i nareszcie go konkretnie widać!)
 
Pasibrzuch masz chyba najwiekszy brzuszek ze wszytkich forumowiczek :))

Powiem na pocieszenie wszystkim o duzych brzuszkach, ze wczoraj spotkalam sie z kolezanka, ktora jest w 9 miesiacu ciazy. Jak widzialam ja w 4 miesiacu to miala brzuch olbrzymi, myslalam, ze jak ja teraz zobacze to bedzie wielgachna hihi , ale okazalo sie, ze wyglada calkiem zwyczajnie i wcale nie ma bardzo duzego brzuszka.

Jezuuu, ale mnie pocieszyłaś... Ja juz boję się myśleć, co będzie w 9 miesiącu. Mój dziadek wczoraj też pytał, czy będą bliźniaki :-D

Pasibrzuch śliczne mieszkanko sobie Twój maluszek urządził...
A to moje z wczoraj ;-)

Kruszynka, widać już, widać! :tak: Robi się piękna piłeczka :-)
 
reklama
Super brzuszki i super dzieciaczki. A co do wagi hmmmm jeszcze nieprzytyłam ani kg. Dzidzius chyba wyciaga wszystko ze mnie bo spodnie to z bioder moge sciagnac bez odpinania guzika a jem bardzo duzo i nie tyje. Ale skoro lekarz mowi ze jest ok to widocznie tak musi byc. Kolejna wizyta 4.09 i zastanawiam sie co z ta waga.
 
Do góry