reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Dziewczyny, jak to jest? Jestem w 12 tc a brzuszka nic... Jak zobaczyłam brzusio patrysi, to aż się zmartwiłam, że u mnie zupełnie nic nie widać. :-(
 
Dziewczyny, jak to jest? Jestem w 12 tc a brzuszka nic... Jak zobaczyłam brzusio patrysi, to aż się zmartwiłam, że u mnie zupełnie nic nie widać. :-(

YBKA spokojnie...Patrysia z tego co widze już drugi raz z beybikiem w brzuszku wiec u niej szybciej niby moze byc widać:-)

u nas tzw pierworódek to pewnie poźniej:-D

ja jestem w 10 tygodniu i narazie to tłuszczykiem obrastam :szok:
ale to dlatego że ods początku już nie pracuje...a miałam bardzo aktywną pracę:-( i udało mi sie z dnia na dzień fajeczki rzucić z czego jestem dumna jak paw:cool2:

jak masz dobre mięśnie brzuszka to pożniej napewno wyjdzie
nie przejmuj sie u niektórych to dopiero po 6 miesiącu coś widać :-)
 
Dziewczyny, jak to jest? Jestem w 12 tc a brzuszka nic... Jak zobaczyłam brzusio patrysi, to aż się zmartwiłam, że u mnie zupełnie nic nie widać. :-(


kobitko nie patrz na mnie każda ma inny brzuszek jak ja miałam pierwszą ciąże to od 4 miesiąca zaczynało mi coś widać a teraz to już od 7 tc wypuklał się a dlatego bo już jestem po jednej ciąży tak więc niezamartwiaj się tylko ciesz że dzidzia zdrowo sie rozwija a brzusio wyskoczy ani się nie obejżysz:tak:


MARGOLIA dzielna kobitka oby tak dalej papieroskom i alkoholom w czasie ciąży i karmienia maluszka mówimy nie:tak:
 
Jetsem za a co do brzuszka to u m nie tez pokazal sie mala pisleczka i niektore bluzki juz sa d´la mnie za ciasne

no i ja tez juz mam mały brzuszek,dzinsy zrobily sie zaciasne, bluzki na szczescie mam rozciagliwe wiec narazie sie sprawdzaja;)a te ktore narazie nie maja brzuszka powinny sie cieszyc przynajmniej unikną póki co wydatków na nowe ciuszki;);-)
 
Ja też pierworódka:-) a brzuchol mam taki że wstyd go pokazać:-D Ale jak go nie macie to spokojnie:tak: Jeszcze macie czas:) Moja koleżanka jak urodziła to się sąsiadki zorientowały że była w ciąży taki malutki miała.
 
ja to już zasuwam w ciążóweczkach, a o dżinach to mam już tylko wspomnienie, poza tym nie chcę fasoliny cisnąc więc wybieram wszystko co mięciutkie, a najbardziej to mi się marzą ogrodniczki dżinsowe:cool2: i kupię sobie, ale to po lecie (tak zwanym lecie bo do lata to temu czemuś za oknem to daleko).
 
reklama
pierwszy raz dodaję fotki więc chyba mi się udało:-)
to jest mój brzusio,
owszem jest warstwa tłuszczyku - nie komentować:-)
zdjęcie samoróbka z pozycji stania na wc więc - nie komentować:-)
celulit też jest i go cholercia widać - nie komentować:-)
 

Załączniki

  • brzuc.jpg
    brzuc.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 40
  • brzuch.jpg
    brzuch.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 38
Do góry