reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Losek, ale ty drobniutka jesteś, ja przy Tobie jak foka na plaży :-D Ale Twój brzuszek już też fajnie widać :tak: Morka dziękuję - taką właśnie miałam nadzieje, że jest mu dobrze i niczym mu nie szkodzę :-)
 
reklama
Losek, ale ty drobniutka jesteś, ja przy Tobie jak foka na plaży :-D Ale Twój brzuszek już też fajnie widać :tak: Morka dziękuję - taką właśnie miałam nadzieje, że jest mu dobrze i niczym mu nie szkodzę :-)

No co Ty mowisz!
Kaja masz piekny prawdziwy ciążowy brzuszek!!!!
A to ze jest wiekszy niz ma Losek, to zalezy od genow, budowy i wielu czynnikow na ktore sama nie masz wpływu:)
Losek tez ma brzuszek, ale jeszcze baaaardzo tyci:)Powiedzialabym slodki mini brzuszek:)
Czy male, czy wieksze, wygladają wspaniale Wasze brzucholki cieżarowe:)
 
:-D udało mi się zrobić nietypowe zdjęcie brzuszka, jajeczko z nóżkami :-D no to wesołych świąt wielkanocnych :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
:-D udało mi się zrobić nietypowe zdjęcie brzuszka, jajeczko z nóżkami :-D no to wesołych świąt wielkanocnych :-D:-D:-D

0908100002.jpg
Naprawdę świetna fotka jaka Ty pomysłowa ;-) Śliczny brzucholek juz taki sporawy
 
Kaja prawdziwie ciążowy brzusio :-)
Losek jaki Ty szczupaczek jesteś, ale brzunio już widać :tak:
Pasibrzuch rzeczywiście fotka super, a brzuszek spory :-)
 
Losek jeszcze może się pochwalić figurą, choć już widać brzuszek powoli :-)

Kaja odczuwasz już jakieś niewygody związane z brzuszkiem? Bo ja strasznie nie mogę się zebrać z łóżka czy kanapy z pozycji na wznak. Nie da się podnieść i koniec :-D
 
Pasibrzuch - super ujęcie :-)
Większych niewygód nie czuje, choć w samolocie musze przyznać było mi niewygodnie w pozycji siedzącej 2,5 godziny, wywijałam się jak mogłam :-) No i postanowiłam sobie paznokcie od nóg pomalować dwa dni temu. Nie udało się zbyt, niewygodnie bardzo - zlitował się mąż i mi pomalował :-D
 
reklama
Do góry