reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
DSC00090.jpgTakie super wasze maluszki aż sie swoim pochwalę Szczecin 2010 035.jpgSzczecin 2010 052.jpg:-)
 
śliczne maluszki. Co do ostatniej fotki nikki to własnie mojemu tez sie tak główka podczas spania w foteliku przekrywia i sie boje ze mu sie cos stanie, muze poszukac takich podkladek podtrzymujacych, nie zwrocilam na to uwagi przy kupnie fotelika a teraz wydaje mi sie to wazne:-/To i my sie przypomnimy
DSCN4866-crop.jpg S8001315-crop.JPG
 
Ostatnia edycja:
śliczne maluszki. Co do ostatniej fotki nikki to własnie mojemu tez sie tak główka podczas spania w foteliku przekrywia i sie boje ze mu sie cos stanie, muze poszukac takich podkladek podtrzymujacych, nie zwrocilam na to uwagi przy kupnie fotelika a teraz wydaje mi sie to wazne:-/To i my sie przypomnimy
Zobacz załącznik 278056 Zobacz załącznik 278057

Nie martw się nic sie maluszkowi nie stanie napewno.Nie nasze pierwsze i nie ostatnie.Mojej siostry 3 tak przejeździła i zdrowe duze dzieci sa bez zadnych skrzywień.Spoko tobie też leci głowa na bok jak zakimasz na fotelu i nic się nie dzieje:))
 
reklama
Paulinaa - doczekasz się na pewno.

A u mnie to oczy muszę mieć w p*pie - dzisiaj wlazła do prysznica i wszystko oglądała, dotykała i szarpała.
 
Do góry