reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Justys super chłopak z twojego synka !



To ja dam choć jedno z Dominikiem :tak: p.s. bodziak po siostrze wiec proszę nie śmiać się ze wzorku :sorry2:
 
prześliczne oczy ma twój synek, gosia - jakiego one są koloru? bo wyglądają na brązowe
ma raczej niebieskie ale to zależy jak się patrzy bo właśnie nieraz wydają się takie piwne albo napiszę tak ma piwne w środku a w koło niebieskie i czasem ten piwny dominuje a czasem niebieski może po prostu mu się kolor zmienia bo kiedyś były bardziej niebieskie :sorry2:
 
Dzieciaczki miodzio !

Agbar
77 Alex mały przystojniacha rośnie :tak:
Paulina ten Twój Adaś to boski,a po kim on taki wesoły po mamie czy po tacie co?:-)bo uśmiech ma powalający nie ma co!

A to mój Antonio
super z kubka niekapka pije i racja to ostatnie foto wymiata z ta fryzurką:-Dsłodziak:tak:

GOSIA słodziak i podobny podobny do siostrzyczki:tak:co do oczków to jak jest ten brąz a widać że go niemało to będzie miał te oczka ciemniejsze:tak:



To ja dam choć jedno z Dominikiem :tak: p.s. bodziak po siostrze wiec proszę nie śmiać się ze wzorku :sorry2:[/QUOTE]
 
reklama
a my siedzimy tak :

Dsc08105a.jpgDsc08100a.jpg

mamy niezla radoche z poznawania swiata:

Dsc08006a.jpg
 
Do góry