reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Świetne chłopaki:tak:
Paulinaa Adaś jest rewelacyjny i ten jego charakterystycznyuśmiech....:-D

agbar mały piękny na pięknym zdjęciu ! ...ale chyba będzie z niego urwis bo już widać tą iskrę w oku;-)
 
reklama
kocham wszystkie wasze dzieci są po prostu mega booooskie!
Uśmiech Adasia jest git! Proponuję okrzyknąć Go Najpogodniejszym Dzieckiem Forum:)
Agbar dla Alexa też mam tytuł: on jest po prostu Zawodowym Modelem:)
 
ja w tej chwili jedno ręka więc napisze ogólnie dzieciaczki śliczne i uśmiechy boskie :) zazdrościmy zabków i pozycji raczkujących ;)
 
Dzien dobry:-)


Tak sie powolutku posuwam naprzod;-)
hihi jak fajnie simiecha z tymi dwoma zbkami:-)i brawo jeszcze troszke a bedzie super raczkowac:-)chyba zaczne wiecej klasc Alanka na brzuszek tylko on uparciuch i siub na plecki sie obraca:baffled:
A to mój półroczniak z wczorajszego dnia
smieszek nasz slodkie ma minki a szczegolnie na tym pierwszym zdjatku:-)
 
Dzieciaczki miodzio !

Agbar
77 Alex mały przystojniacha rośnie :tak:
Paulina ten Twój Adaś to boski,a po kim on taki wesoły po mamie czy po tacie co?:-)bo uśmiech ma powalający nie ma co!

A to mój Antonio
 

Załączniki

  • IMG_1816.jpg
    IMG_1816.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_1820.jpg
    IMG_1820.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_1865.jpg
    IMG_1865.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_1829.jpg
    IMG_1829.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_1850.jpg
    IMG_1850.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Do góry